Neler yeni

Yeni Deprem Hakkında. /Fikret (1 Viewer)

Credits
8,777
Selamlar gençler deprem hakkında bütün türkiyeye geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Atlatıcaz
Ücretsiz Adres Sorgu Paneli Vs yapabilirim eğer enkaz altında bi yaralı insan olduğunu düşünüyorsanız
Gsm numarası,Ad Soyad,Yaşadığı yer
Bunları biliyorsanız gelin yardım edelim bir can bile olsa kurtaralım.
Devletin yardım edeceği yok bir çok kişiyi kaybettik
Artık sabah olması dileği ile.

Credits
39,232
Selamlar gençler deprem hakkında bütün türkiyeye geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Atlatıcaz
Ücretsiz Adres Sorgu Vs yapabilirim eğer enkaz altında bi yaralı insan olduğunu düşünüyorsanız
Ben sabahtan beri tek başıma 300 gönderdim

qublajzzers

Turkey Rebulic but 1923
majorrr
Credits
597
Malatya dan aleykum selam oncelikle burasi harap halde carsi vs mustakil veya en fazla 2 katli evlerde az birsey guvendeyiz cogu kisi cadira gitti veya onceden yaptiklari kucuk tahta kulubelerde kaldi milletimizin bu olayi atlatmasi dilegi ile

Credits
1,538
Ücretsiz Adres Sorgu Vs yapabilirim eğer enkaz altında bi yaralı insan olduğunu düşünüyorsanız
Hepimiz çok uzgunuz ve elimizden birsey gelmiyor. Ayrica seninde boyle birseyi dusunup yapmanda ne kadar duyarli oldugunu gösteriyor.

Credits
1,538
Malatya dan aleykum selam oncelikle burasi harap halde carsi vs mustakil veya en fazla 2 katli evlerde az birsey guvendeyiz cogu kisi cadira gitti veya onceden yaptiklari kucuk tahta kulubelerde kaldi milletimizin bu olayi atlatmasi dilegi ile

Allah yardimciniz olsun cok geçmiş olsun

Credits
8,777
Bu ne yargi
Kimsenin yaptigi şeyi kucumsemeyin daha devletin bile ulasamadigi yerlere afadla gidin diyorsun bir dolu gonullu var gitmek isteyen yakinlarindan haber alamayip gidemeyenler var. Afadda önune gelini goturmuyor.
İnan bana yaptığım yardımları bilmiyorlar. Muğla yardım yerinde bir sürü erzak battaniye yardımı yaptık toplu grubumuzla insanlar bazı şeyleri bilmeden infaz yaparsa olmaz :D Benim yaptığım yardımın yarısını yapamayanlar eleştiriyor klavye başından bu konuyu açmadan önce dediğim gibi gidip erzak yardımımızı yaptık cebimizden 5 10 tl çıkmadı emin olun üstüne 3 kişinin adresini bulduğumuz için sağ çıktılar içinden anlayamazlar arya

Credits
1,538
İnan bana yaptığım yardımları bilmiyorlar. Muğla yardım yerinde bir sürü erzak battaniye yardımı yaptık toplu grubumuzla insanlar bazı şeyleri bilmeden infaz yaparsa olmaz :D Benim yaptığım yardımın yarısını yapamayanlar eleştiriyor klavye başından bu konuyu açmadan önce dediğim gibi gidip erzak yardımımızı yaptık cebimizden 5 10 tl çıkmadı emin olun üstüne 3 kişinin adresini bulduğumuz için sağ çıktılar içinden anlayamazlar arya
Takdir ettim seni dedigin gibi kim bilecek kimin ne yaptigini .

Gidin yardim edin klavye kahramanligi yapmayin diyenlerin kendileri ne yapıyor acaba sizin yaptiginiz nedir oturdugunuz yerden yapilanlari kucuk gorup elestirip yazmakmi.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar