Neler yeni

Pubg Hesap Çalma (1 Viewer)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Godjester 

Tronun amina koyim
onursal
Credits
1,710
Kral uzuluyorum. Yillarca burdaydik. 2 sene oldumu. Ayip valla. Burda forum gozlem komitesi yok. Egitici ogretici bilgiler verilse burasi super olur. Konuyu gormek icin bir nokta bile yazmslisin. Cogu yazmis oooo super demis. Daha konuyu gormemis. Gormeden oooo super kralsin demek ayiptir be dimi.

İbne degilmisin ibne. 50 coinimi yedin. Sen bir picsin diyecegime hicsin diyim..lamer bozuntusu siksinler senin gotunu
bosver reis ayak uydurmaya calıs

DEADMAN134

Nihi
uzmannnnn
Credits
20
Kral uzuluyorum. Yillarca burdaydik. 2 sene oldumu. Ayip valla. Burda forum gozlem komitesi yok. Egitici ogretici bilgiler verilse burasi super olur. Konuyu gormek icin bir nokta bile yazmslisin. Cogu yazmis oooo super demis. Daha konuyu gormemis. Gormeden oooo super kralsin demek ayiptir be dimi.

İbne degilmisin ibne. 50 coinimi yedin. Sen bir picsin diyecegime hicsin diyim..lamer bozuntusu siksinler senin gotunu
Ulan ibne 50 coin dedin 150-200 coin attik sana hala coin mi diyorsun senin ben ta aq lamer diyorsun git kendin konu ac guzelse tebrik edelim degilse bizde gelip hakaret edelim surekli spam kasiyorsun yeter aq

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar