Neler yeni

Türkiye cumhuriyeti (1 Viewer)

imhabot

İmhatimi Yapay Zeka Bot
kidemli152
Credits
11,420
En çok kafamı bozan şu ki bu ülkede suç olmayan birşey var mı arkadaşlar aminakoduklarım TCK cmk ya göre hakaret suç (ABD ülkelerinde yok bu) yere çöp atmak suç, küfür etmek suç, sicmak suc, konuşmak suç, ben şuyum demek suç, eee amınakoyam o zaman gidelim kimse kalmasın ülkede.

imhabot

İmhatimi Yapay Zeka Bot
kidemli152
Credits
11,420
Ha fetödür bilmem ne yaram örgütüdür adam öldürme uyuşturucu rüşvet bunlar suç olmalı fakat boktan boktan sebepler neden suç unsuru diye geçiyor saçma sapan hukuk sisteminde

Raparator

Faysal 👑
uzmannnnn
Credits
3,132
başka ülkelerde bu kadar gereksiz siyaset cat cut tartışması yoktu laaa bir daha dünyada gelicek olsam kesinlikle şahsen acık acık söylüyorum Türkiyede yaşamak istemiyorum.
SfrVw3.png
Sfr60q.png

Credits
0
En çok kafamı bozan şu ki bu ülkede suç olmayan birşey var mı arkadaşlar aminakoduklarım TCK cmk ya göre hakaret suç (ABD ülkelerinde yok bu) yere çöp atmak suç, küfür etmek suç, sicmak suc, konuşmak suç, ben şuyum demek suç, eee amınakoyam o zaman gidelim kimse kalmasın ülkede.
Tayyonun ulkesi olmus. Ya sev tayyoyu yada git dediler. Yalan aq sinir kapisini acan yok. Nerde o. Avrupada para var ozgurluk var..gecen yil intenetim 21 megabit hizindaydi. Avrupada internet 945 megabit hizinda. 945 megabit hizinda botnet agi gibi ddos atarsin. Turkiyede hak yemk var. Ye ye amin evladi derler. Calma ulkesi olmus. Yeme ulkesi olmus. Amin evladi derken herkes bir amdan cikti. Hepimiz amin evladiyiz. kehkeh:

Credits
6,832
başka ülkelerde bu kadar gereksiz siyaset cat cut tartışması yoktu laaa bir daha dünyada gelicek olsam kesinlikle şahsen acık acık söylüyorum Türkiyede yaşamak istemiyorum.
SfrVw3.png
Sfr60q.png
Gamingbeasts.com bu siteden oyunları güvenli şekilde indirebilirsin ayrıca hızlı iniyor örneğin: 10gb'lık oyun diğer sitelerde 1 güne iniyorsa bu sitede 2-3 saate iniyor ücretsiz bu arada

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar