Neler yeni

Çekiliş (1 Viewer)

Mr.Emre 

RedMaster
onursal
Credits
966
Evet arkadaşlar çekiliş yapıyorum.
1 Kişiye Web Site Kurulumu(Film,Dizi,Haber vb.) (Domain Hariç)

1 Kişiye Clone Web Site (WordPress) : İstediğiniz html tasarımı wordpresse entegre ediyorum. (haber, Film, blog, kişisel)

1 Kişiye Web Site Barındırma Hizmeti 3 Aylık( Sınırsız Özellikler)

Çekilişe Katılım Şartları: Göte imhatimi yazıp yollamak şaka şaka katılıyorum yazmak ve forumda en az 10 mesajınız olması gerekmektedir.

Yetersiz katılım olduğunda çekiliş iptal edilir.

Çekiliş Bitiş Tarihi; 9.11.2019

Açıklanma tarihi; 10.11.2019

Credits
0
Evet arkadaşlar çekiliş yapıyorum.
1 Kişiye Web Site Kurulumu(Film,Dizi,Haber vb.) (Domain Hariç)

1 Kişiye Clone Web Site (WordPress) : İstediğiniz html tasarımı wordpresse entegre ediyorum. (haber, Film, blog, kişisel)

1 Kişiye Web Site Barındırma Hizmeti 3 Aylık( Sınırsız Özellikler)

Çekilişe Katılım Şartları: Göte imhatimi yazıp yollamak şaka şaka katılıyorum yazmak ve forumda en az 10 mesajınız olması gerekmektedir.

Yetersiz katılım olduğunda çekiliş iptal edilir.

Çekiliş Bitiş Tarihi; 9.11.2019

Açıklanma tarihi; 10.11.2019
Katıldım Kral

Credits
0
Kapıma gelmek :d? Sen daha dışarı çıkarken annenden izin alıyorsundur birde kapımamı geleceksin :ddds
Coluk Cocukla vakit harcamam belki illa anasini sikmemi ister gider kapisina sikerim ayrica sen daha annenin memelerinden süt icmeye baslayinca ben lise 3 de coğrafya hocasini sikiyordum ne diyorsun sen? yasi kac basi kac abileriyle konusmaya calisiyor garibim

Credits
14
Coluk Cocukla vakit harcamam belki illa anasini sikmemi ister gider kapisina ***** ayrica sen daha annenin memelerinden süt icmeye baslayinca ben lise 3 de coğrafya hocasini sikiyordum ne diyorsun sen? yasi kac basi kac abileriyle konusmaya calisiyor garibim
Regbey büyümüşte yarrağını bir yerlere sokuyor sen siktir git elini sikmeye devam et amına kodumun harabesi

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar