Neler yeni

Çilingir Tanıdığı Olan Var mı? (1 Viewer)

Z

Ziya

Arkadaşlar dün fazla içmişim arkadaşlarda anahtarımı düşürmüşüm az önce yeni yeni ayılıp evime geldim fakat o da ne? Anahtarım cebimde değildi. Pencereden girmeyi düşündüm ama polisler hırsız sanmasın diye giremiyorum. Aranızda çilingir tanıdığı olan var mı?

Z

Ziya

Çilingir = Shutır Loo
Kardeşim kumda p*pinle oynarken düşürmüşsündür oraları ara

Bakın değerli fakir arkadaşlar, sizleri iyi anlıyorum. Çevrenizdeki veya iletişimde olduğunuz çoğu insanı kendiniz gibi avam zannediyorsunuz. Size hak veriyorum çünkü çevremde beni henüz tanımamış olan çoğu insan sizler gibi şahsıma iğneleyici ithamlarda bulundu. Sonra babam öldüğünde ve şahsıma büyük miktarda bi miras kaldığında beni dışlayan o insanlar hepsi dibimde bitti. Kimler kimler geldi anlatamam. Kızların hepsi gözümün içine bakıyordu onlarla çıkmam için. Zengin olmak gerçekten zor birşey. Şimdi diyeceksiniz ki "zengin olmak zorsa paranı bize ver" vs. Yapamam. Çünkü fakir olmak daha zor.

SHuTTeRLooK

Forumun en eski üyelerinden :)
stad
cracker
Credits
424
Bakın değerli fakir arkadaşlar, sizleri iyi anlıyorum. Çevrenizdeki veya iletişimde olduğunuz çoğu insanı kendiniz gibi avam zannediyorsunuz. Size hak veriyorum çünkü çevremde beni henüz tanımamış olan çoğu insan sizler gibi şahsıma iğneleyici ithamlarda bulundu. Sonra babam öldüğünde ve şahsıma büyük miktarda bi miras kaldığında beni dışlayan o insanlar hepsi dibimde bitti. Kimler kimler geldi anlatamam. Kızların hepsi gözümün içine bakıyordu onlarla çıkmam için. Zengin olmak gerçekten zor birşey. Şimdi diyeceksiniz ki "zengin olmak zorsa paranı bize ver" vs. Yapamam. Çünkü fakir olmak daha zor.
Kardeşim bokunu çıkardin artık banı kketin ?

Mortojose

Just watch me :)
ez152
Credits
0
edebiyat fakültesi kaçıncı sınıf kanka

Credits
0
Arkadaşlar dün fazla içmişim arkadaşlarda anahtarımı düşürmüşüm az önce yeni yeni ayılıp evime geldim fakat o da ne? Anahtarım cebimde değildi. Pencereden girmeyi düşündüm ama polisler hırsız sanmasın diye giremiyorum. Aranızda çilingir tanıdığı olan var mı?
bir hırsız değilim ama bir hırsızdan daha iyi kapı açarım konum at

Fabriel 

FabSec Lab.
titan
vip
Credits
3,503
Komşuya seslen? Aieni ara telefondan?Eğer ögrenci isen başka şehirde isen ev sahibini ara veya etrafdaki seni tanıyan birinden yardım iste, buraya girebiliyorsan internetin olduģuna göre.Ben anahtarı kaybetsem foruma girmek aklıma gelmez.Telefondan düşürdüğünuz yerdeki kankinizi arayarak anahtarini getirmesini isteyebilirsiniz.

Bu konua ciddi ciddi yazdık iyi mi bildiğim halde Zaaa:

BoranJobs

Jobs
uzmannnnn
Credits
7,406

@SivASLı bu kimi hatırlatıyor :D :D

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar