Neler yeni

Ölüm Gününüzü Öğrenin (1 Viewer)

Credits
1,445
Merhaba dostlarım ben NUKE son zamanda yaşadığımız bazı olaylar bize acaba kıyamet is coming mi oluyor sorusunu sordurdu aslında bir bakalım kıyametin alametlerinden hangisi gerçekleşti ama direk ben ne zaman öleçem diyorsanız x ile belirttiğim kısımdan okuyun

Q)

1- Toplu Ölümler (BAKTIĞIMIZ ZAMAN HASTLIKLAR ,TERÖR GİBİ BİR ÇOK UNSUR TOPLU ÖLÜMLERE YOL AÇIYOR)

2-DUHA(DUHA ARAPÇA KÖKENLİ BİR KELİME OLUP DUMAN DEMEKTİR KIYAMETE DOĞRU DÜNYADA KARA BÜYÜK BİR DUMAN OLACAK GÖKYÜZÜNDE VE OLDU AVUSTURALYA YANGININDA BÜYÜK BİR DUMAN AVUSTURYA KITASI YENİ ZELANDA VE ETRAFTAKİ ADALARDA OLUŞTU)

3-Yecüc Mecüc (Kısaca yecüc mecüc bir duvarın arkasına haps edilmiştir ve kıyamete yakın çıkıp dünyayı istila edecek ee oldumu olmuş gibi olayı araştıra bilirisiniz isterseniz ama şöyle söyliim oğuzkaanın hz zülkarneyn olduğu türk piramitleri ve çin settinden açıkça anlaşılır aslında yecüc mecüc çok fazla çinlilere benziyor sayıları fazla bir duvarın arkasındalar ve dünyaya kafa tutuyorlar ben uzatmak istemiyorum internetten olayı araştırabilirsiniz )

4-Kabe Tavafı (Kıyamete yakın gerçek müslümanların sayısının azalacağı vede gerçek müslüümanlarında kabeyi tavaf edemiyecek olduğu söyleniyor aslında bu tam olarak kıyametin büyük almetleri arasında göterilmesede küçük alametler arasında yer alıyor )

5-DOĞA(EVET DOĞA BU KÜÇÜK KIYAMET ALAMETİDİR DOĞA ELİNDE SONUNDA KENDİNE YAPILANLARIN İNTİKAMINI ALACAKTIR KARINCA VE ÇEKİRGE İSTİLALARI + DEPREMLER(ELAZIĞ,JAİMAKA,RUSYA) + ÇIĞ VS HEPSİ DAHA 2020 NİN İLK ÇEYREĞİNDE OLDU )

6 DABBE ARZ (AÇIK BİR ŞEKİLDE DABBE ARZ GELMİŞTİR DABBE ARZ KIYAMETE YAKIN GELECEK VE DÜNYAYI BİR AĞ GİBİ SARACAK BU AP AÇIK İNTERNETTİR VEDE HİNE ŞÖYLE DENİR DECCALİN ATIDIR ASLINDA BURDA ATIDIR DENMESİNİN SEBEBİ ONA YARDIMCI OLACAKTIR Kİ HEPİMİZ HACKERLAR YAZILIMCILAR BİLGİSSAYRLA İLGİLENLERDE BİLİYORKİ HER TÜRLÜ PİSLİK İNTERNET ÜZERİNDE DÖNÜYOR )

7- SAHTE PEYGAMBERLER (KENDİNİN MESİH OLDUĞUNU İDDA EDENLERİ TOPLASANIZ ÜLKE KURULUR UNİTED STATES OF MESSİAH DİYE UZATMAK İSTEMİYORUM NE RESUL NEDE NEBİ GELECEKTİR SONUNCUSU SAV HZ MUHAMMETTİR )

8-GÜNEŞİN TERSTEN DOĞMASI(HERKES DUYMUŞTUR DÜNYANIN MANYETİK KUTUPLARININ HIZLA DEĞİŞTİĞİNİ ENS ON MANYETİK KUTUP DEĞİŞİMDE GECE BİLE GÜNEŞ VARDI UZMANLAR BİRKAÇKEZ MANYETİK KUTUP DEĞİŞİMDE FİZİKSEL KUTUPLARININDA DEĞİŞECEĞİNİ SÖYLÜYOR VEDE BİZİM BİLDİĞİMİZ ŞİMDİYE KADAR 1 MANYETİK KUTUP DEĞİŞİMİ OLDUĞU EĞERKİ FİZİKSEL KUTUPLAR DEĞİŞİRSE BÜYÜK BİR KIYAMET ALAMETİDE GERÇEKLEŞMİŞ OLACAK

X)

ASLINDA BU VE BUNU GİBİ ÇOĞU KÜÇÜK OLMAK ÜZERE BİRÇOK KIYAMET ALAMETİ VAR BENDE SİZE YAŞ BOY KİLO GİBİ BİLGİLERİNİ ALIP ORTALAMA NE ZAMAN ÖLECEĞİNİZİ HESPALAYAN BİR SİTE BIRAKIYORUM

ÖLÜMÜLE YÜZLEŞMEK İÇİN TIKLA

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar