Neler yeni

Önemli Kararlar Almak (1 Viewer)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Credits
1,445
Merhaba dostlarım ben NUKE hayatımda bitmeyen olumsuzluklar ve ard arda gelen başarısılıklar talihsizlikler beni son nokta denilen yere getirdi bazen intihar etmeyi bile düşünüyorum kafayı yemek üzereyim daha önce çok zor kararlar almam gerekti riske değdi hatalı kararlarda aldım patladım ama hep bir şekilde üstesinden geldim öyle br noktadayımki imhatiminden ansızın ayrıl isem şaşırmayın nefes alamıyorum böyle elim ayağım titriyor evde 4 aynayıda kırdım sinirden ev darma dağın sürekli ağlıyotum bi çare bi haldeyim derdini söylemeyen derman bulamaz derler ben söylesem herşey biter ek mesailerden beynim durdu çok korkuyorum ne yapıcağımı bilmiyorum üşüyorum tir tir titriyorum bok gibi his ediyorum piskolog bile beni başka birine yönlerdirdi oda 3 seanstır sorunun tam olarak nerden kaynaklandığını anlamadı anlayamazda zaten çünkü sorun 1 değil iki değil bir sürü birbiri ile bağlantılı sorunlar kilit taşı yok herhangi birini çeksen yıkılır çekmeseden çok yakında yıkılacak deli felanmıyım sıyırdımmı diyor instagramı açıyorum insanların sırf story için sahte gülüşleriyle karşılaşıyorum öyle mükemmelerki sanki hayatlarında zerre sorun yok sonra youtubeda clickbait başlıklı bir videoya tıklıyorum ve evet oda sahte olduğunu anlıyorum bi arkadaşım yazıyor bi isteğin var mı diyorum canının sağlığı diyor ama laf olsn diye sonra bildirim geliyor eski kız arkadaşın yazıyor özledimler felan aslında bakıyorsun seni özlediği sevdiği için değil sende olanı gördüğü için sonra telefonun çalıyor yakın bir arkadaşın arıyor diyorki alo kardeşim ya işim düştü sana bir şey sorabilirmiyim sor kanka diorsun ve sana ya bu instagramaları nasıl çalıyorsun diyor ve dünyan yıkılıyor önce insan bi hal hatır sorar ama onun arkadaşlığı çıkar ilişkisi ya işte ne umursicak sonra yok knka çalamıyorum diyorsun nasıl çalamıyorsn ya knk çokk önemli bu ama çalmak lazım diyor olmayacağını anlayınca kapatıyor telefonu arkadan ana bacı küfür ediyor sonra yolda yürüyorsun bi hava alayım diyorsun yolda üstü başı yırtık bi çocuk görüorsun çocuğa yazıklan diyip 50 kağıt veriyorsun sonra 5 dakika sonra o çocuk ailesiyle birlikte mercedes cla 180 ile gidior gülüp geçiyorsun bi sinemaya gidip kafa dağıtıyim diyorsun kapalı neyse sonra eve geliyorsun netflixten buluyosun bişeyler açıorsun sol yanında boşluk var orda en değer verdiğin kişi olsun istiyorsun ama sen türk lirası gibi adamsın pekte bi değerin yok yani sonra elekrikler kesiliyoe 8 9 dakika sonra ezan okunuyor ve yalan dünyada olduğun gerçeği aklına geliyor ve lan kalkıp bi rekat namaz kılayım diyorsun ama açissin bitmişsin takatin yok bıraksan istanbuldan bulgaristana yüreyerek gidecek enerjin var ama kalkamıyorsun sonra bırakıyorsun yatağa kendini sorunlarını düşünüyorsun saar gece 11 o anda chatte imt sakinleri gırgır şamata pc başına geçiyoesun iyi geceler tim yazıyorsun yatmadan son kontrolleri yapıyorsun ama o anda chatte bir video geliyor mesajının üstüne ve kimse görmüyor bile daha sonra biraz chatin üstüne çıkanlar iyi geceler nuke yazıyor ama ben çoktan pcyi kapatmışım ve dertlerim ile kafayı yemek üzereyim tam yatıyorsun mis gibi gece 2 telefon çalıyor açıyorsun birtanesi aramış kardeşşş sen hekırmıssın instagram hack çalabiliyonmu hayır ylan kardeş diyip tlefonu kapatıyorsun geçiyorsun pc başına c++ ile fantazini yaşıyorsun salak saçma programlar yazıyosun felan sonra bağırışma sesi bi bakıyorsun olay çıkmış 4 5 dk sonra polis felan gelyo etraf kalabaklıklaşıyo ytayım diyosun olmuyor yüzünü yıkıyorsun olmuyor kalmış şurda 3 gün ya kendin yapacan yada kendiğinden olacak çıkış yolu yok bir labirent çizmişler tüm çıkışlar kapalı girişten çıkayım diyorsun ve asıl acı gerçek ile orda karşılaşıyorsun sen hep burdaydın ve burda çıkış yolu aradın kapana sıkıştın sen jerisin ve tom seni yutmaya çok yaklaştı game over oldu olacak geri sayıyorsun ya kurtalacaksın yada öleceksin aslında hileyi orda fark ediyorsun kurtulmak yok kurtulmanın tek yolu ölmek ama diğer taraf ise ayrı bir muamma sonra forumu açıp bu konuyu açıyorsun bunlar birkaç günde yaşadığım bazı şeyler öyle kararlar alacağımki sonuçları ne olursa olsun benim kararlarım olacaklar senin doğruların sana özel doğru nesnel tanımda belki doğrular belki değiller kafamın içi öyle karışıkki eğer olurda o olursaki olacak neyse boş verin ne yazdığımı inanın bende bilmiyorum sadece birşeyler yazmak istedim kafam çok karışık neyse çok uzattım demek istediğim şu hayatınıda kalıcı değişikliklere sebebşyet verebilecek bazı şeylerde risk alın almazsanız en başta kaybederseniz iyi geceler tim inşallah bu kelimeyidaha çok kullanırım bb

ZuZU 

One life, live it!
girlsss
Credits
50
Eğer bu yazdıklarınız gerçek ise babamın bir sözünü beyan etmek isterim
öbür dünyada 1000 gün yaşamaktansa bu dünyada bir gün yaşamak evladır kızım der evla: daha iyi demek
inançlı biri iseniz yaşam bizlere verilmiş bir lütufdur
bunun değerini ve kıymetini bilmeliyiz
Hepimizin sırtında dünyanın yükü var sahte gülücüklerin arkasında kimbilir ne hikayeler ne acılar gizli
lütfen güçlü olun çünkü her karanlığın ardından güneş doğar

Credits
3,028
Merhaba dostlarım ben NUKE hayatımda bitmeyen olumsuzluklar ve ard arda gelen başarısılıklar talihsizlikler beni son nokta denilen yere getirdi bazen intihar etmeyi bile düşünüyorum kafayı yemek üzereyim daha önce çok zor kararlar almam gerekti riske değdi hatalı kararlarda aldım patladım ama hep bir şekilde üstesinden geldim öyle br noktadayımki imhatiminden ansızın ayrıl isem şaşırmayın nefes alamıyorum böyle elim ayağım titriyor evde 4 aynayıda kırdım sinirden ev darma dağın sürekli ağlıyotum bi çare bi haldeyim derdini söylemeyen derman bulamaz derler ben söylesem herşey biter ek mesailerden beynim durdu çok korkuyorum ne yapıcağımı bilmiyorum üşüyorum tir tir titriyorum bok gibi his ediyorum piskolog bile beni başka birine yönlerdirdi oda 3 seanstır sorunun tam olarak nerden kaynaklandığını anlamadı anlayamazda zaten çünkü sorun 1 değil iki değil bir sürü birbiri ile bağlantılı sorunlar kilit taşı yok herhangi birini çeksen yıkılır çekmeseden çok yakında yıkılacak deli felanmıyım sıyırdımmı diyor instagramı açıyorum insanların sırf story için sahte gülüşleriyle karşılaşıyorum öyle mükemmelerki sanki hayatlarında zerre sorun yok sonra youtubeda clickbait başlıklı bir videoya tıklıyorum ve evet oda sahte olduğunu anlıyorum bi arkadaşım yazıyor bi isteğin var mı diyorum canının sağlığı diyor ama laf olsn diye sonra bildirim geliyor eski kız arkadaşın yazıyor özledimler felan aslında bakıyorsun seni özlediği sevdiği için değil sende olanı gördüğü için sonra telefonun çalıyor yakın bir arkadaşın arıyor diyorki alo kardeşim ya işim düştü sana bir şey sorabilirmiyim sor kanka diorsun ve sana ya bu instagramaları nasıl çalıyorsun diyor ve dünyan yıkılıyor önce insan bi hal hatır sorar ama onun arkadaşlığı çıkar ilişkisi ya işte ne umursicak sonra yok knka çalamıyorum diyorsun nasıl çalamıyorsn ya knk çokk önemli bu ama çalmak lazım diyor olmayacağını anlayınca kapatıyor telefonu arkadan ana bacı küfür ediyor sonra yolda yürüyorsun bi hava alayım diyorsun yolda üstü başı yırtık bi çocuk görüorsun çocuğa yazıklan diyip 50 kağıt veriyorsun sonra 5 dakika sonra o çocuk ailesiyle birlikte mercedes cla 180 ile gidior gülüp geçiyorsun bi sinemaya gidip kafa dağıtıyim diyorsun kapalı neyse sonra eve geliyorsun netflixten buluyosun bişeyler açıorsun sol yanında boşluk var orda en değer verdiğin kişi olsun istiyorsun ama sen türk lirası gibi adamsın pekte bi değerin yok yani sonra elekrikler kesiliyoe 8 9 dakika sonra ezan okunuyor ve yalan dünyada olduğun gerçeği aklına geliyor ve lan kalkıp bi rekat namaz kılayım diyorsun ama açissin bitmişsin takatin yok bıraksan istanbuldan bulgaristana yüreyerek gidecek enerjin var ama kalkamıyorsun sonra bırakıyorsun yatağa kendini sorunlarını düşünüyorsun saar gece 11 o anda chatte imt sakinleri gırgır şamata pc başına geçiyoesun iyi geceler tim yazıyorsun yatmadan son kontrolleri yapıyorsun ama o anda chatte bir video geliyor mesajının üstüne ve kimse görmüyor bile daha sonra biraz chatin üstüne çıkanlar iyi geceler nuke yazıyor ama ben çoktan pcyi kapatmışım ve dertlerim ile kafayı yemek üzereyim tam yatıyorsun mis gibi gece 2 telefon çalıyor açıyorsun birtanesi aramış kardeşşş sen hekırmıssın instagram çalabiliyonmu hayır ylan kardeş diyip tlefonu kapatıyorsun geçiyorsun pc başına c++ ile fantazini yaşıyorsun salak saçma programlar yazıyosun felan sonra bağırışma sesi bi bakıyorsun olay çıkmış 4 5 dk sonra polis felan gelyo etraf kalabaklıklaşıyo ytayım diyosun olmuyor yüzünü yıkıyorsun olmuyor kalmış şurda 3 gün ya kendin yapacan yada kendiğinden olacak çıkış yolu yok bir labirent çizmişler tüm çıkışlar kapalı girişten çıkayım diyorsun ve asıl acı gerçek ile orda karşılaşıyorsun sen hep burdaydın ve burda çıkış yolu aradın kapana sıkıştın sen jerisin ve tom seni yutmaya çok yaklaştı game over oldu olacak geri sayıyorsun ya kurtalacaksın yada öleceksin aslında hileyi orda fark ediyorsun kurtulmak yok kurtulmanın tek yolu ölmek ama diğer taraf ise ayrı bir muamma sonra forumu açıp bu konuyu açıyorsun bunlar birkaç günde yaşadığım bazı şeyler öyle kararlar alacağımki sonuçları ne olursa olsun benim kararlarım olacaklar senin doğruların sana özel doğru nesnel tanımda belki doğrular belki değiller kafamın içi öyle karışıkki eğer olurda o olursaki olacak neyse boş verin ne yazdığımı inanın bende bilmiyorum sadece birşeyler yazmak istedim kafam çok karışık neyse çok uzattım demek istediğim şu hayatınıda kalıcı değişikliklere sebebşyet verebilecek bazı şeylerde risk alın almazsanız en başta kaybederseniz iyi geceler tim inşallah bu kelimeyidaha çok kullanırım bb
Sonra en acısı başlıyor. Ne güneş doğuyor bizlere ne de yeni çözümler ekleniyor hayatlarımıza. Hiçbirşey değişmiyor kalıyor olduğu gibi. Ondan sonrası ya kernel panic ya da intihar.

Credits
194
Merhaba Nuke sorunların için üzüldüm ilk öncelikle şunu belirtmek istiyorum ; Sorunlarının bir çoğu windows işletim sisteminden kaynaklanmakta. Windows'u direk silmeni öneririm. Şaka lan şaka gül diye kehkeh:
Şimdi gelelim asıl konuya ; İntihar gibi şeyler demişsin bu çok yanlış hayatta her şey bizi zorlayabilir bu nedenle güçlü durmayı öğrenmeliyiz böyle şeyler düşünmemeliyiz.
Yanlış hatırlamıyorsam evliydin karını düşün sen ölürsen ne yapacak ? Aileni düşün ne yapacak ?
Mesailer vs demişsin o vakit bir gelir kaynağı bul kendine örnek olarak backlink , hacklink gibi girişimler yap bol bol proje yap , c++ ile yaptığın şeyler pek fayda sağlamaz aksine delirtir stackoverflow dan çıkartmaz seni çünkü c++ :D
Uzun vadeli düşünme böyle bunalımlarda kısa vadeli düşünüp ona göre projeler yapmalısın.
Kendine ek bir gelir kaynağı oluşturmalısın internet üzerinden bir şeyler yap ve para kazan.
instagram hack konusuna gelirsek bunu hemen hemen herkes yaşıyor ben de hemen hemen her gün yaşıyorum dün akşam biri gelmiş insta ile ilgili bir şeyler diyor herkesin ortasında bağırdım sustu çektim gittim. Selam vermeyen insanlar gelip insta çalman lazım diyor napıyorum direk engelliyorum. Asıl sorun baştan bu işlere ilgili olduğumuzu belli etmemizdi ...
Onları boşver.
C++ ' yerine de başka şeylerle uğraş c++ gibi bir dile takılı kalma farklı dillere yönel (assembly,java gibi dillerden uzak dur ! ) go gibi dillere git kafan dağılır.
Olumsuzluk gelir geçer hepsi senin elinde.
Şunu da unutma "İnsan psikolojik sorunlarını kendisi çözer." Kendin çöz Nuke boşver psikologları.
Sağlıcakla.

Credits
1,445
Merhaba Nuke sorunların için üzüldüm ilk öncelikle şunu belirtmek istiyorum ; Sorunlarının bir çoğu windows işletim sisteminden kaynaklanmakta. Windows'u direk silmeni öneririm. Şaka lan şaka gül diye kehkeh:
Şimdi gelelim asıl konuya ; İntihar gibi şeyler demişsin bu çok yanlış hayatta her şey bizi zorlayabilir bu nedenle güçlü durmayı öğrenmeliyiz böyle şeyler düşünmemeliyiz.
Yanlış hatırlamıyorsam evliydin karını düşün sen ölürsen ne yapacak ? Aileni düşün ne yapacak ?
Mesailer vs demişsin o vakit bir gelir kaynağı bul kendine örnek olarak backlink , hacklink gibi girişimler yap bol bol proje yap , c++ ile yaptığın şeyler pek fayda sağlamaz aksine delirtir stackoverflow dan çıkartmaz seni çünkü c++ :D
Uzun vadeli düşünme böyle bunalımlarda kısa vadeli düşünüp ona göre projeler yapmalısın.
Kendine ek bir gelir kaynağı oluşturmalısın internet üzerinden bir şeyler yap ve para kazan.
Instagram konusuna gelirsek bunu hemen hemen herkes yaşıyor ben de hemen hemen her gün yaşıyorum dün akşam biri gelmiş insta ile ilgili bir şeyler diyor herkesin ortasında bağırdım sustu çektim gittim. Selam vermeyen insanlar gelip insta çalman lazım diyor napıyorum direk engelliyorum. Asıl sorun baştan bu işlere ilgili olduğumuzu belli etmemizdi ...
Onları boşver.
C++ ' yerine de başka şeylerle uğraş c++ gibi bir dile takılı kalma farklı dillere yönel (assembly,java gibi dillerden uzak dur ! ) go gibi dillere git kafan dağılır.
Olumsuzluk gelir geçer hepsi senin elinde.
Şunu da unutma "İnsan psikolojik sorunlarını kendisi çözer." Kendin çöz Nuke boşver psikologları.
Sağlıcakla.
sen sıyırmışsın c++ kadar önemli bir dil varsa oda javadır tabiki python js ruby go kotlin vs bu dillerrin geleceği var ama piyasanın nirvanası bu diller zaten sözlerinden bu dillerin devi olmadığın anlaşılıyor cpp c sharp java bu diller çok yaygın kullanılıyor eğer hayatımdaki sorunlar windowstan kayanklansaydı bu mavi ekran hatası olurdu benim alacağım riskler büyük hemde çok anlatamam ama boşver sen

Credits
194
sen sıyırmışsın c++ kadar önemli bir dil varsa oda javadır tabiki python js ruby go kotlin vs bu dillerrin geleceği var ama piyasanın nirvanası bu diller zaten sözlerinden bu dillerin devi olmadığın anlaşılıyor cpp c sharp java bu diller çok yaygın kullanılıyor eğer hayatımdaki sorunlar windowstan kayanklansaydı bu mavi ekran hatası olurdu benim alacağım riskler büyük hemde çok anlatamam ama boşver sen
o dillerin nirvana olduğunu ben de biliyorum . Psikolojik açıdan dedim zorlarlar seni. Kafayı yedirtebilirler diye dedim :D

Credits
1,445
o dillerin nirvana olduğunu ben de biliyorum . Psikolojik açıdan dedim zorlarlar seni. Kafayı yedirtebilirler diye dedim :D
çaktırma django kotlarken void main açtım yanlışlıkla sonra fark ettim düzelttim ben söz dizinine çok takılı bir insanım eskiden beri bu söz dizinine alıştığım için bırakamıyorum ama python öğrendiğimden beri programlama yapmakta istemiyorum ulan 3 satır kodla ortalığın amına koyuyyorsun böyle olursa herkes programcı olur mq rubyde öyle mq

Credits
194
çaktırma django kotlarken void main açtım yanlışlıkla sonra fark ettim düzelttim ben söz dizinine çok takılı bir insanım eskiden beri bu söz dizinine alıştığım için bırakamıyorum ama python öğrendiğimden beri programlama yapmakta istemiyorum ulan 3 satır kodla ortalığın amına koyuyyorsun böyle olursa herkes programcı olur mq rubyde öyle mq
evet kanka hatta javacı arkadaşlarım python dil değil diyor kehkeh:

Credits
0
Merhaba dostlarım ben NUKE hayatımda bitmeyen olumsuzluklar ve ard arda gelen başarısılıklar talihsizlikler beni son nokta denilen yere getirdi bazen intihar etmeyi bile düşünüyorum kafayı yemek üzereyim daha önce çok zor kararlar almam gerekti riske değdi hatalı kararlarda aldım patladım ama hep bir şekilde üstesinden geldim öyle br noktadayımki imhatiminden ansızın ayrıl isem şaşırmayın nefes alamıyorum böyle elim ayağım titriyor evde 4 aynayıda kırdım sinirden ev darma dağın sürekli ağlıyotum bi çare bi haldeyim derdini söylemeyen derman bulamaz derler ben söylesem herşey biter ek mesailerden beynim durdu çok korkuyorum ne yapıcağımı bilmiyorum üşüyorum tir tir titriyorum bok gibi his ediyorum piskolog bile beni başka birine yönlerdirdi oda 3 seanstır sorunun tam olarak nerden kaynaklandığını anlamadı anlayamazda zaten çünkü sorun 1 değil iki değil bir sürü birbiri ile bağlantılı sorunlar kilit taşı yok herhangi birini çeksen yıkılır çekmeseden çok yakında yıkılacak deli felanmıyım sıyırdımmı diyor instagramı açıyorum insanların sırf story için sahte gülüşleriyle karşılaşıyorum öyle mükemmelerki sanki hayatlarında zerre sorun yok sonra youtubeda clickbait başlıklı bir videoya tıklıyorum ve evet oda sahte olduğunu anlıyorum bi arkadaşım yazıyor bi isteğin var mı diyorum canının sağlığı diyor ama laf olsn diye sonra bildirim geliyor eski kız arkadaşın yazıyor özledimler felan aslında bakıyorsun seni özlediği sevdiği için değil sende olanı gördüğü için sonra telefonun çalıyor yakın bir arkadaşın arıyor diyorki alo kardeşim ya işim düştü sana bir şey sorabilirmiyim sor kanka diorsun ve sana ya bu instagramaları nasıl çalıyorsun diyor ve dünyan yıkılıyor önce insan bi hal hatır sorar ama onun arkadaşlığı çıkar ilişkisi ya işte ne umursicak sonra yok knka çalamıyorum diyorsun nasıl çalamıyorsn ya knk çokk önemli bu ama çalmak lazım diyor olmayacağını anlayınca kapatıyor telefonu arkadan ana bacı küfür ediyor sonra yolda yürüyorsun bi hava alayım diyorsun yolda üstü başı yırtık bi çocuk görüorsun çocuğa yazıklan diyip 50 kağıt veriyorsun sonra 5 dakika sonra o çocuk ailesiyle birlikte mercedes cla 180 ile gidior gülüp geçiyorsun bi sinemaya gidip kafa dağıtıyim diyorsun kapalı neyse sonra eve geliyorsun netflixten buluyosun bişeyler açıorsun sol yanında boşluk var orda en değer verdiğin kişi olsun istiyorsun ama sen türk lirası gibi adamsın pekte bi değerin yok yani sonra elekrikler kesiliyoe 8 9 dakika sonra ezan okunuyor ve yalan dünyada olduğun gerçeği aklına geliyor ve lan kalkıp bi rekat namaz kılayım diyorsun ama açissin bitmişsin takatin yok bıraksan istanbuldan bulgaristana yüreyerek gidecek enerjin var ama kalkamıyorsun sonra bırakıyorsun yatağa kendini sorunlarını düşünüyorsun saar gece 11 o anda chatte imt sakinleri gırgır şamata pc başına geçiyoesun iyi geceler tim yazıyorsun yatmadan son kontrolleri yapıyorsun ama o anda chatte bir video geliyor mesajının üstüne ve kimse görmüyor bile daha sonra biraz chatin üstüne çıkanlar iyi geceler nuke yazıyor ama ben çoktan pcyi kapatmışım ve dertlerim ile kafayı yemek üzereyim tam yatıyorsun mis gibi gece 2 telefon çalıyor açıyorsun birtanesi aramış kardeşşş sen hekırmıssın instagram çalabiliyonmu hayır ylan kardeş diyip tlefonu kapatıyorsun geçiyorsun pc başına c++ ile fantazini yaşıyorsun salak saçma programlar yazıyosun felan sonra bağırışma sesi bi bakıyorsun olay çıkmış 4 5 dk sonra polis felan gelyo etraf kalabaklıklaşıyo ytayım diyosun olmuyor yüzünü yıkıyorsun olmuyor kalmış şurda 3 gün ya kendin yapacan yada kendiğinden olacak çıkış yolu yok bir labirent çizmişler tüm çıkışlar kapalı girişten çıkayım diyorsun ve asıl acı gerçek ile orda karşılaşıyorsun sen hep burdaydın ve burda çıkış yolu aradın kapana sıkıştın sen jerisin ve tom seni yutmaya çok yaklaştı game over oldu olacak geri sayıyorsun ya kurtalacaksın yada öleceksin aslında hileyi orda fark ediyorsun kurtulmak yok kurtulmanın tek yolu ölmek ama diğer taraf ise ayrı bir muamma sonra forumu açıp bu konuyu açıyorsun bunlar birkaç günde yaşadığım bazı şeyler öyle kararlar alacağımki sonuçları ne olursa olsun benim kararlarım olacaklar senin doğruların sana özel doğru nesnel tanımda belki doğrular belki değiller kafamın içi öyle karışıkki eğer olurda o olursaki olacak neyse boş verin ne yazdığımı inanın bende bilmiyorum sadece birşeyler yazmak istedim kafam çok karışık neyse çok uzattım demek istediğim şu hayatınıda kalıcı değişikliklere sebebşyet verebilecek bazı şeylerde risk alın almazsanız en başta kaybederseniz iyi geceler tim inşallah bu kelimeyidaha çok kullanırım bb
Yalan yok baya zor bir durum ama çözümü intihar değil, zamanla illaki geçer sadece biraz sabretmen lazım abi

DarksoN

Beyaz Takkeli
majorrr
Credits
285
Abi ben genelde hep büyükleri dinlerdim ve şöyle bir şeyin farkına vardım. Hayata elveda demen her türden zarar hem bu dünya hem diğer dünya. Birde ilerde 80 yaşına geldiğimizde şuanda ki zaman için bile böyle yapabilirdim diyebileceğiz. Zaman bize verilmiş en kıymetli şey. İyi değerlendirmeliyiz hatta düşünmeliyiz bence.

Credits
1,615
zaman herşeyin ilacı reis geçip gider elbet sabırlı ol

Credits
0
SENİN S*KİNİ YİYİM DOSTUM HAYATI S*KTİR ET YOLUNA DEVAM ET
HE HALEN SIKILIYORSAN HAYATTAN GACILARA YÜRÜ AMK SİK BİR TANESİNİ RAHATLA :)

MecTruy 

Yaşlı Kurt
1111xx
Credits
29,466
Nuke yaşadığımız hayat al gülüm ver gülüm, kimse kara kaşın için sana yaklaşmayacaktır, senden olanı senden almak yada gölgesinde vakit geçirmek için gelirler, bu anlattığın şeylerin birebir aynılarını gerek sivil gerek sanal alem olsun sürekli yaşıyorum ama senin gibi kafayı sıyırma durumuna gelmiyorum, sana böyle davranan insanlara aynı şekilde davranmalısın, bir kenarda yastığı yumruklayıp aynaları indirip ağlayıp zırlarsan olmaz ! piskologlar tabi çözüm bulamazlar çünkü senin piskologa bile ihtiyacın yok, çözüm kendinde, kişiliğinde bazı defolar var bu yüzden çabuk etkileniyorsun ve zayıf yönlerini patch etmelisin update etmelisin yani, çıkar dünyasında yaşıyoruz, özellikle muzdarip olduğun kişilerin neredeyse tamamı işe yaramaz Z kuşağı, ne yazıkki sende onlardan birisin bak anlattığın sorunları Ruhi çenet çok güzel özetlemiş izlemeni tavsiye ederim izle ve bir düşün içinde yaşadığın dünyayı iyi anla, sadece Z kuşağınıda suçlamıyorum amcalar teyzelerde internet yüzünden sapıtmış durumda toplumsal bir durum söz konusu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar