Neler yeni

Ücretsiz futbol maçı izleme! Süperlig ve CL izlemek! (1 Viewer)

Ziarthlikin 

Özel Ekip
onursal
Credits
366
Selamlar herkese bugün sizlere nasıl ücretsiz maç izleriz onu göstericem. Para ödemeyen arkadaşlar genelde instagram hack yorumlarında gördükleri sayfaların yayınlarına katılırlar ve oradan izlemeye çalışırlar. Bazen o sayfalar dahi vermez yayını ve bazen ise yayıncı karşı takımı tutar siz üzülürken o sevinir. Bu biraz sinir bozucu olabilir bizlerde indirecegimiz bir uygulama ile bu işi kökten hallediyoruz az önce Fenerbahçe maçını kontrol ettim uygulama halen çalışıyor.

Buyrun:

Hidden content
Bu içeriği görebilmeniz için bu konuya cevap vermeniz gerekmektedir.

Credits
0
Selamlar herkese bugün sizlere nasıl ücretsiz maç izleriz onu göstericem. Para ödemeyen arkadaşlar genelde instagram yorumlarında gördükleri sayfaların yayınlarına katılırlar ve oradan izlemeye çalışırlar. Bazen o sayfalar dahi vermez yayını ve bazen ise yayıncı karşı takımı tutar siz üzülürken o sevinir. Bu biraz sinir bozucu olabilir bizlerde indirecegimiz bir uygulama ile bu işi kökten hallediyoruz az önce Fenerbahçe maçını kontrol ettim uygulama halen çalışıyor.

Buyrun:

[Hidden content]
bklm

Ziarthlikin 

Özel Ekip
onursal
Credits
366
maç linkleri bozuk
uygulama reklamdan ibaret
https://vegoltv48.com/canli-mac-izle/ şunun gibi bir site varken kimse gelip de sizin reklamlı çöp uygulamanızı kullanmaz
Uygulama benim değil kullanıyorum reklamı başta veriyor o kadar kesintisiz izliyorum kırık maç yok olsa bile yan sekmeden değiştirmen yeterli gayet kullanışlı kullanmasam konu açmazdım :)

Credits
97
Selamlar herkese bugün sizlere nasıl ücretsiz maç izleriz onu göstericem. Para ödemeyen arkadaşlar genelde instagram yorumlarında gördükleri sayfaların yayınlarına katılırlar ve oradan izlemeye çalışırlar. Bazen o sayfalar dahi vermez yayını ve bazen ise yayıncı karşı takımı tutar siz üzülürken o sevinir. Bu biraz sinir bozucu olabilir bizlerde indirecegimiz bir uygulama ile bu işi kökten hallediyoruz az önce Fenerbahçe maçını kontrol ettim uygulama halen çalışıyor.

Buyrun:

[Hidden content]
ty

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar