• Hack kategorilerindeki birçok içerik Gizli içeriktir yani sadece cevap yazarakı erişebileceğiniz türden içeriklerdir, ancak yeni üyelerin hack kategorilerine cevap yazması engellenmiştir ! spam ve sömürüye karşı bir tedbirdir, forumumuza katkı sunarsanız rütbeniz kısa sürede yükselir ve tüm forumu engelsiz kullanabilirsiniz.

Ücretsiz hosting sağlıyorum

Clintwood

amigo
LV
0

eğer phishing felan yapacaksanız bende pay isterim :D onun dışında sunucuma kurduğum pleskten ücretsiz hosting yardımı yapacağım. her şey serbest sunucu bana ait olduğu için.

Fevri

LV
0

eğer phishing felan yapacaksanız bende pay isterim :D onun dışında sunucuma kurduğum pleskten ücretsiz hosting yardımı yapacağım. her şey serbest sunucu bana ait olduğu için.
paralı plesk mi kullanıyorsun hocam?

VVCoder

LV
0

15 veya 30günlük deneme sürümü olmuyor mu pleskte? tıpkı cpanel gibi?
deneme keyleri var 12 - 15 günlük bitince yeni key alır sonsuzca kadar kullanırsın

Fevri

LV
0

deneme keyleri var 12 - 15 günlük bitince yeni key alır sonsuzca kadar kullanırsın
Eyvallah bu yöntemi deneyeceğim.

Clintwood

amigo
LV
0

bendeki dosyalarla key sormuyor. sıkıntısız kullanabiliyorsunuz sonsuza kadar.

Üstad

Boss of Web
LV
0

Eyvallah dostum. Dm den mi iletisime geceyim?

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8