Neler yeni

Coinli Ücretsiz ve Sınırsız Vps Server Alma ve Etkili DDoS Saldırısı Yapma (1 Viewer)

Credits
0
dediğin şeyleri yaptım ancak hiçbir sonuç elde edemedim brom bence bu site internet sağlayan bir vps server değil direk kod yazabileceğimiz bir tarayıcı sitesi gibi geldi . Yaptığım saldırılarda sürekli killed sonucunu aldım halbuki saldırı yaptığım site neredeyse güvenliği bile yok

Credits
190
dediğin şeyleri yaptım ancak hiçbir sonuç elde edemedim brom bence bu site internet sağlayan bir vps server değil direk kod yazabileceğimiz bir tarayıcı sitesi gibi geldi . Yaptığım saldırılarda sürekli killed sonucunu aldım halbuki saldırı yaptığım site neredeyse güvenliği bile yok

killed dedikten sonra saldırı kodunu tekrar yaz bu kodu sürekli yaz enterla sonra bekle killed dese bile oto olarak tekrar tekrar vuracaktır o zaman hedef site gittikçe yavaşlar ve çöker.

Credits
10
[QUOTE = "Ghost Killer, gönderi: 36208, üye: 3799"]
Bu konu da VPS/VDS Server Üzerinden Etkili DDOS Saldırısı nasıl yapılır işte bunu öğreneceksiniz. Yorum yaparak ve bu konuyu beğenerek konuyu okuyabilirsiniz. Teşekkürler.

[Gizli içerik] [Gizli içerik] [Gizli içerik]
[/QUOTE]

dneyelim usta

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar