Neler yeni

Üye Olana 5 TL Gönderiyorum (1 Viewer)

LE†RX

Pentester
kidemli152
Credits
0
Dostum 50 üye bulursun da yapacakları iş biraz teferruatlı 5-10dk sürüyor işlemler. E devlet üzerinden falan da kod alması lazım.
Sıknıtı değil dostum çevrem bayağı geniş iş sektöründe olduğumuz için 200 ü aşkın arkadaş hemen hazır da bekliyor ama sistem güvenli mi o sıkıntı ? yoksa 1000 tane bile üye getiririm sıkıntı değil o

Credits
61
Sıknıtı değil dostum çevrem bayağı geniş iş sektöründe olduğumuz için 200 ü aşkın arkadaş hemen hazır da bekliyor ama sistem güvenli mi o sıkıntı ? yoksa 1000 tane bile üye getiririm sıkıntı değil o
Hep güven olayından bahsetmişsin de yani güvenli olmasa bile en fazla ne yapabilirler? Eğer o kadar çok çevren varsa bunu yapabilirsin, sistemin güvenli veya güvenli olmadığını sistemi deneyerek, risk alarak öğrenebilirsin. Eğer sisteme güvenmiyorsan da bunu gerçekleştirmezsin olur biter.

F

Felix

güven ile alakalı bir durum yok bu zaman sizin üye olmanız için yapılmış bir referans sistemi yani herhangi bir illegal Forum durum yok.

üye olun bende al sat yapın sizde kazanın demek istiyor ama önden para vermesi ahmaklık size verdiği parayı al sat'da komisyondan kıssa daha mantıklı olurdu.

Credits
61
güven ile alakalı bir durum yok bu zaman sizin üye olmanız için yapılmış bir referans sistemi yani herhangi bir illegal durum yok.

üye olun bende al sat yapın sizde kazanın demek istiyor ama önden para vermesi ahmaklık size verdiği parayı al sat'da komisyondan kıssa daha mantıklı olurdu.
Adamlar zaten elindeki bir kısmını reklama ayırdıklarından dolayı böyle bir şey yapıyorlar. Ne de olsa para bol...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar