Neler yeni

Üye Olana 5 TL Gönderiyorum (1 Viewer)

Credits
96
Yıldız Teknik Üniversitesi tarafından gerçekleştiren BİTAY projesi kapsamında üye olan herkese 20 TL veriliyor.

Daha sonra sizde referans başı 20 TL kazanıyorsunuz. 50 Ref olunca 1000 TL veriyor.

Devlet destekli olduğunuz için hiçbir problem vs olmamaktadır.
Kayıt olup kimlik onayı ve adres onayı yaptıktan sonra 20 TL otomatik olarak tanımlanıyor.

Referans kasmak istemezseniz bile 5 TL kazanacaksınız.

Vereceğim linkten üye olup gerekli doğrulamaları yaptıktan sonra kayıt olduğunuz telefon numarasını iletmeniz halinde 5 TL Gönderiyorum.

Kayıt Olmak için Tıkla

Son düzenleme:
Credits
186
Yararlı konu. Öğrenci adamın seveceği konular bunlar

Bu da benim referans linkim

BU LİNKTEN KAYIT OLURSANIZ HEM SİZ HEM BEN KAZANIRIM

Hesabınızda 100tl bakiye olunca çekebilirsiniz. Hesabınızdaki bakiyeler ile kripto para birimleri alıp değerlenmesini bekleyerek para kazanabilirsiniz.

Eşinizi dostunuzu kayıt ettirerek 20TL 20TL böylece toplamda 1000TL ye kadar para kazanma şansınız var.

LE†RX

Pentester
kidemli152
Credits
0
güvenilir mi beyler çevrem bayağı geniş 50 kişi kasmak 10 dakikamı almaz güvenilir ise hemen uygularım ?

Credits
224
Bende yaptım 20tl geldi bu 20 tl yi katlayabilme imkanım var mı? Borsa falan bir sürü şey var yoksa 50 100tl falan mı olaması lazım katlayabilmem için bilgisi olan anlatabilir mi buranın olayı nedir?

Credits
186
Bende yaptım 20tl geldi bu 20 tl yi katlayabilme imkanım var mı? Borsa falan bir sürü şey var yoksa 50 100tl falan mı olaması lazım katlayabilmem için bilgisi olan anlatabilir mi buranın olayı nedir?

Kripto para alıyorsun eğer aldığın para birimi değer kazanırsa paranı katlamış olursun eğer kripto para zarar ederse zarar etmiş olursun. Mesela şuan 1 bitcoin 46bin TL

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar