Yeni çözmenizde yararlı olacak ctf ler (1 Viewer)

DarksoN

Beyaz Takkeli
majorrr
Katılım
Nis 30, 2020
Mesajlar
283
Merhaba, bu konuda çözülmesini önerdiğim birkaç ctf var. Şimdiden kolay gelsin çözenlere :)

Kod:
# Level 1 - Başlangıç
- [ ] OpenVPN https://tryhackme.com/room/openvpn
- [ ] Welcome https://tryhackme.com/jr/welcome
- [ ] Intro to Researching https://tryhackme.com/room/introtoresearch
- [ ] Learn Linux https://tryhackme.com/room/zthlinux
- [ ] Crash Course Pentesting https://tryhackme.com/room/ccpentesting
- [ ] Google Dorking https://tryhackme.com/room/googledorking
- [ ] OHsint https://tryhackme.com/room/ohsint
- [ ] Shodan.io https://tryhackme.com/room/shodan

# Level 2 - Araçlar
- [ ] Tmux https://tryhackme.com/room/rptmux
- [ ] Nmap https://tryhackme.com/room/rpnmap
- [ ] Web Scanning https://tryhackme.com/room/rpwebscanning
- [ ] Sublist3r https://tryhackme.com/room/rpsublist3r
- [ ] Metasploit https://tryhackme.com/room/rpmetasploit
- [ ] Hydra https://tryhackme.com/room/hydra
- [ ] Linux Privesc https://tryhackme.com/room/linuxprivesc
- [ ] Web Scanning https://tryhackme.com/room/rpwebscanning

**Daha fazla ctf**
- [ ] Vulnversity - https://tryhackme.com/room/vulnversity
- [ ] Blue - https://tryhackme.com/room/blue
- [ ] Simple CTF https://tryhackme.com/room/easyctf
- [ ] Bounty Hacker https://tryhackme.com/room/cowboyhacker

# Level 3 - Ctf uygulaması ile kripto ve hashler
- [ ] Crack the hash https://tryhackme.com/room/crackthehash
- [ ] Agent Sudo https://tryhackme.com/room/agentsudoctf
- [ ] The Cod Caper https://tryhackme.com/room/thecodcaper
- [ ] Ice https://tryhackme.com/room/ice
- [ ] Lazy Admin https://tryhackme.com/room/lazyadmin
- [ ] Basic Pentesting https://tryhackme.com/room/basicpentestingjt

# Level 4 - Web
- [ ] OWASP top 10 https://tryhackme.com/room/owasptop10
- [ ] Inclusion https://tryhackme.com/room/inclusion
- [ ] Injection https://tryhackme.com/room/injection
- [ ] Vulnversity https://tryhackme.com/room/vulnversity
- [ ] Basic Pentesting https://tryhackme.com/room/basicpentestingjt
- [ ] Juiceshop https://tryhackme.com/room/owaspjuiceshop
- [ ] Ignite https://tryhackme.com/room/ignite
- [ ] Overpass https://tryhackme.com/room/overpass
- [ ] Year of the Rabbit https://tryhackme.com/room/yearoftherabbit
- [ ] DevelPy https://tryhackme.com/room/bsidesgtdevelpy
- [ ] Jack of all trades https://tryhackme.com/room/jackofalltrades
- [ ] Bolt https://tryhackme.com/room/bolt

# Level 5 - Tersine mühendislik
- [ ] Intro to x86 64 https://tryhackme.com/room/introtox8664
- [ ] CC Ghidra https://tryhackme.com/room/ccghidra
- [ ] CC Radare2 https://tryhackme.com/room/ccradare2
- [ ] CC Steganography https://tryhackme.com/room/ccstego
- [ ] Reverse Engineering https://tryhackme.com/room/reverseengineering
- [ ] Reversing ELF https://tryhackme.com/room/reverselfiles
- [ ] Dumping Router Firmware https://tryhackme.com/room/rfirmware

# Level 6 - PrivEsc
- [ ] Sudo Security Bypass https://tryhackme.com/room/sudovulnsbypass
- [ ] Sudo Buffer Overflow https://tryhackme.com/room/sudovulnsbof
- [ ] Windows Privesc Arena https://tryhackme.com/room/windowsprivescarena
- [ ] Linux Privesc Arena https://tryhackme.com/room/linuxprivescarena
- [ ] Windows Privesc https://tryhackme.com/room/windows10privesc
- [ ] Blaster https://tryhackme.com/room/blaster
- [ ] Ignite https://tryhackme.com/room/ignite
- [ ] Kenobi https://tryhackme.com/room/kenobi
- [ ] Capture the flag https://tryhackme.com/room/c4ptur3th3fl4g
- [ ] Pickle Rick https://tryhackme.com/room/picklerick

# Level 7 - CTF pratik
- [ ] Post Exploitation Basics https://tryhackme.com/room/postexploit
- [ ] Smag Grotto https://tryhackme.com/room/smaggrotto
- [ ] Inclusion https://tryhackme.com/room/inclusion
- [ ] Dogcat https://tryhackme.com/room/dogcat
- [ ] LFI basics https://tryhackme.com/room/lfibasics
- [ ] Buffer Overflow Prep https://tryhackme.com/room/bufferoverflowprep
- [ ] Overpass https://tryhackme.com/room/overpass
- [ ] Break out the cage https://tryhackme.com/room/breakoutthecage1
- [ ] Lian Yu https://tryhackme.com/room/lianyu

# Level 8 - Windows
- [ ] Attacktive Directory https://tryhackme.com/room/attacktivedirectory
- [ ] Retro https://tryhackme.com/room/retro
- [ ] Blue Print https://tryhackme.com/room/blueprint
- [ ] Anthem https://tryhackme.com/room/anthem
- [ ] Relevant https://tryhackme.com/room/relevant
 

DarksoN

Beyaz Takkeli
majorrr
Katılım
Nis 30, 2020
Mesajlar
283
Teşekkür ederim, takıldığınız yer olursa yardım ederim lakin her zaman aktif değilim.
 

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst