Neler yeni

İhbar edildim hapise girebilirmiyim (1 Viewer)

Credits
0
Selam imt acil yardım istiyorum dün arkadaşımın hesabını çaldım ve sanırım para harcadım ancak harcamış olabilirim çocuk babasıyla polise gideceğini söyledi parayı vermezsem yaşım 18 yaşından küçük illegal birşeyden dolayı hapiste girmek ailemin ve benim gururumu kırar eğer para harcandiysa annem ödeyecek ancak ben ona odetmeyecegim kendim ödeyeceğim discorddan boost bastım ancak nasıl bastım bilmiyorum babasının kredi kartını kullanıyormuş discordda
yarın gidip gitmeyeceğine bakacak paranın gitse zaten mesaj gelmezmi yardım ve yol istiyorum

Ve 1 Boost ne kadar?

Vio's

♡ßing0|_♡
majorrr
Credits
364
kardesım hemen bulunduğun yeri terket cunku fbi veya interpol her an evini basabilir hatta uzerindeki tüm elektronik cihazlari vb at gitsin artık dilenci olarak yeni hayata başla

KocaReis

????
Credits
0
Yaşının küçük olması sebebiyle, arkadaşının babası da en fazla ücreti karşılamanız durumunda şikayetini geri çekebilir.

Ha illa şikayetçi olacağız diyorlarsa bu büyük bir suç olmakla beraber reşit olmadığın için uyarı alırsınız, ücreti sizden tahsil ederler. Bir sonraki şikayet durumunda muhtemelen (ikinci ya da üçüncüydü sanırım yanlış hatırlıyor olabilirim) aileden ayırıyorlar. Tavsiyem, kendi aranızda işi tatlıya bağlamanız.

Credits
213
Ka
Selam imt acil yardım istiyorum dün arkadaşımın hesabını çaldım ve sanırım para harcadım ancak harcamış olabilirim çocuk babasıyla polise gideceğini söyledi parayı vermezsem yaşım 18 yaşından küçük illegal birşeyden dolayı hapiste girmek ailemin ve benim gururumu kırar eğer para harcandiysa annem ödeyecek ancak ben ona odetmeyecegim kendim ödeyeceğim discorddan boost bastım ancak nasıl bastım bilmiyorum babasının kredi kartını kullanıyormuş discordda
yarın gidip gitmeyeceğine bakacak paranın gitse zaten mesaj gelmezmi yardım ve yol istiyorum

Ve 1 Boost ne kadar?
kaç para

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar