Neler yeni

İhtiyaç Sahiplerine Yardım (1 Viewer)

Z

Ziya

Konuya geçmeden önce geçenlerde görmüş olduğum bir kâbustan bahsetmek istiyorum;
Bir yılbaşı akşamıydı, babam henüz vefat etmemiş ve henüz mirası üzerime kalmamıştı. Bizim peder tüm parasını borsaya girip iflas ediyordu. Ben de tam o sırada manavda avakado seçiyordum. Birden bire telefonum çalmaya başladı ve babamın iflas ettiğini, multi milyonerken artık sadece milyoner olduğunu öğrendim. Manavın önünde adeta dizlerimin üzerine çömüş hayatımı sorguluyordum. Manavcının beni silkmesiyle kendime geldim. Avakadoların parasını istiyordu. Elimi cüzdanıma attım fakat o da ne? Cüzdanımın fermuarı bir türlü açılmıyordu. Güzel bir esnaf dayağı yedikten sonra uyandım.

Sırf böyle rüyalar görmemek için ne kadar deste deste paralarıma sarılarak uyusam da bazen böyle rüyalar görebiliyorum. Belkide vicdanımın rahat olmadığından dolayıdır bu rüyalar, kabuslar.

Bundan böyle, bu konu altına ihtiyaç sahibi olduğunu belirten ve özelden iban yollayan arkadaşlara (gerçekten ihtiyaçları olduğunu kanıtlamalılar) 500$ harçlık vereceğim.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar