Neler yeni

İhtiyacı Olana 250 TL (Her Hafta) (2 Viewers)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Credits
96
Dayı para helalse bende sıraya girmek isterim ay sonu kredi kartı borcum var ödemem lazım
istanbul içi elden bankadan nasıl istersen

Credits
61
Allah daha çok versin gerçekten yaptığın çok güzel bir şey, ben de öğreniciyim. Üniversiteye hazırlandığım için burs falan almıyorum. Miktarının önemi yok az da olsa bir burs bağlansa gerçekten ihtiyacım karşılanırdı. Babam zaten asgari ücret alıyor, borçları olduğundan zor durumda kalıyorum. Akrabalarımdan da yardımcı olabilecek hiç kimse bulunmuyor. Bence işi olan kişilere gönderilmek yerine öğrencilerin ve ihtiyacı olan kişilerin ön planda tutulmasının daha doğru olduğunu düşünüyorum. Yine de en doğrusunu siz bilirsiniz. Bu arada eski forumda bulunmaktaydım.

Credits
0
Allah daha çok versin gerçekten yaptığın çok güzel bir şey, ben de öğreniciyim. Üniversiteye hazırlandığım için burs falan almıyorum. Miktarının önemi yok az da olsa bir burs bağlansa gerçekten ihtiyacım karşılanırdı. Babam zaten asgari ücret alıyor, borçları olduğundan zor durumda kalıyorum. Akrabalarımdan da yardımcı olabilecek hiç kimse bulunmuyor. Bence işi olan kişilere gönderilmek yerine öğrencilerin ve ihtiyacı olan kişilerin ön planda tutulmasının daha doğru olduğunu düşünüyorum. Yine de en doğrusunu siz bilirsiniz. Bu arada eski forumda bulunmaktaydım.
@DAYI Bu arkadaşa öncelik verebilir misin

Credits
96
Credits
61
Kardeşim forumda tek üniversiteye giden ,paraya ihityacı olan bu arkadaş değil . Bizde üniversiteye gidiyoruz, babam çalışmıyor maaş falanda almıyor , bankaya da borcum var, kimse burda detaya girmemiş . Herkes şartları sağlasın sırasına girsin adam gibi.
Hayır, konunun adına bakarsan ihtiyacı olana demişler. Ben zaten sıramı beklerim orada bir sorun yok, sadece burada anlatmak istediğimi yanlış anlamışsın. Geliri olupta, maddi durumu yerinde olupta keyfiyen alacaklara hitaben bunu söylemiştim. Bu kadar sert bir tepki vermene gerek yoktu, "sırasına girsin adam gibi" yakışmayan bir üslup.

Credits
821
Kardeşim forumda tek üniversiteye giden ,paraya ihityacı olan bu arkadaş değil . Bizde üniversiteye gidiyoruz, babam çalışmıyor maaş falanda almıyor , bankaya da borcum var, kimse burda detaya girmemiş . Herkes şartları sağlasın sırasına girsin adam gibi.
Daha dune kadar discolarda paralari yiyodun noldu !!!!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar