• Hack kategorilerindeki birçok içerik Gizli içeriktir yani sadece cevap yazarakı erişebileceğiniz türden içeriklerdir, ancak yeni üyelerin hack kategorilerine cevap yazması engellenmiştir ! spam ve sömürüye karşı bir tedbirdir, forumumuza katkı sunarsanız rütbeniz kısa sürede yükselir ve tüm forumu engelsiz kullanabilirsiniz.

İmha Timi Öneriler

llegalYaşam

HEKIR LEMIR
Selam aklımda bazı öneriler var ve bunlar olursa daha güzel olabilir

1- Gif eklemek: Bence tüm üyelerin değilde 8-9 günlük 20-30 likelik aktif kişiler gif ekleyebilmeli hem bu daha iyi olur ve başka hack forumlarından daha ayrı kılar buda bizim üye çekmemizi sağlar çünkü diğer forumlarda kimseye kolay gif yok

2- Giriş teması: Giriş teması blogger'e benziyor renkler biraz daha fazla olmalı çünkü bloga benziyor

3- Giriş e-posta: birşey farkettim gizli sekme açınca kayıt olup birden fazla hesap açabiliyorum bence e-posta için doğrulama istemeli örnek saafsafa@gmail.com yazıp girebiliyorum

4- Resmileşmeli: evet makaradan çok küfürsüz +18 konular vb olmadan devam edilmeliki resmileşelim yoksa forum hack forumu olmaktan çıkar

TÜM YÖNETİM EKİBİNİ VE ÜYELERİ YORUMLARI İÇİN BEKLERİM :)

llegalYaşam -

llegalYaşam

HEKIR LEMIR
Ek: rütbe sorunu: bizden üst birisinin konusuna mesaj yazamıyoruz hem o emeğini pek göremiyor hemde biz yararlanamıyoruz forumdakilerin çoğu new üye ve bu yüzden yazamıyor bu yüzden yüksek rütbeli arkadaşlarımızın konusu hemen düşüyür .d