• Hack kategorilerindeki birçok içerik Gizli içeriktir yani sadece cevap yazarakı erişebileceğiniz türden içeriklerdir, ancak yeni üyelerin hack kategorilerine cevap yazması engellenmiştir ! spam ve sömürüye karşı bir tedbirdir, forumumuza katkı sunarsanız rütbeniz kısa sürede yükselir ve tüm forumu engelsiz kullanabilirsiniz.

İMHATİMİ 2008-2014 EN ESKİ VERİTABANI YAYINDA

Mectruy

Yaşlı Kurt
Katılım
Haz 18, 2019
Mesajlar
896
Tepkime puanı
2,145
Puanları
93
Konum
Cehennem
Web sitesi
imhatimi.org
Daha önceki konumuzda bahsettiğim en eski veritabanıda artık yayında ve 33.161 bin konumuz yine tekrar sizlerle , birçok eski üyemizin emekleri böylece tekrar anlam kazandı, birçok yararlı dökümanlara ulaşabileceksiniz. Yayınladığımız 2 veritabanı ile şuanda türkiyenin sanırım en fazla makale barındıran sitesi konumuna geldik. İlk yayınladığımız veritabanı ile birlikte 46.000 konuya kadar çıkmıştır, yani tam bir kutsal bilgi kaynağı durumuna geldik.

Tabiki sadece hack dökümanları değil aynı zamanda birçok yaşanmışlıklarıda barındırıyor, daha önce ismini duyduğunuz hackerlerin ilk hallerini bile görebileceksiniz, birçok efsane hackerin bu sitenin forumlarından yükseldiğini anlayabileceksiniz.

2008 Yılından 2014 senesi arasını kapsar.

 
Son düzenleme:
Katılım
Eyl 12, 2020
Mesajlar
1
Tepkime puanı
4
Puanları
3
daha neler ya. :)
o müthiş günleri epey özlüyorum.
biraz forumda dolandım, mectruy dışında ya herkes nickini değiştirmiş ya da herkes yeni.
yine de eski veritabanlarında dolanırken duygulanmamak elde değil.
emeğinize sağlık,
umuyorum hepiniz iyisinizdir.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst