• Hack kategorilerindeki birçok içerik Gizli içeriktir yani sadece cevap yazarakı erişebileceğiniz türden içeriklerdir, ancak yeni üyelerin hack kategorilerine cevap yazması engellenmiştir ! spam ve sömürüye karşı bir tedbirdir, forumumuza katkı sunarsanız rütbeniz kısa sürede yükselir ve tüm forumu engelsiz kullanabilirsiniz.

İMHATİMİ ONLINE

Mectruy

Yaşlı Kurt
LV
0
 
Katılım
Haz 18, 2019
Mesajlar
906
Tepkime puanı
2,267
Puanları
693
Konum
Cehennem
Web sitesi
imhatimi.org
Evet sevgili imt severler 1 senelik mola sona erdi ve tekrardan sitemizi online duruma getirdik, yeni bir başlangıç adına yeni bri Script ile online olmak istedik, artık free dağıtılan Cotonti zamanı geride kaldı. Xenforo ile devam etmek bizler için en iyisi olacaktır diye düşündük.


Kısa sürede giriş kısmına güzel bir portal kodlanacaktır veya aranızdan ben yaparım bunu diyen varsa yapabilir.

Sağlam bir tema satın alınıp yüklenecektir.

İMT Eski dokusunu bozmamaya özen göstereceğiz, Kurallarda değişim olmayacaktır.

Üyelik alımı bir süre davet şeklinde veya özel şekilde oluşturulacaktır.

Eski veritabanı biryere demo şeklinde kurulacaktır içinde mazisi olduğunu düşündüğünüz konularınızı burayada açabilirsiniz.

Herkes 1 sene önce hangi leveldeyse tekrar aynı level eklenecektir, tabiki sizin siz olduğunuzu tespit ettikten sonra.

Bir zaman sonra eski ivmeyi kolayca yakalayacağımıza ve sonrada geçeceğimizi düşünüyorum.


Neden bukadar zaman aldı diye elbette sormaya hakkınız var.
Sanırım ********* ile biraz fazla ilgilenmek ve bizi tembelliğe iten birsürü neden bir araya gelince bir bakmışız 1 sene geçmiş gitmiş.. ?

Forum lisans ücretini 4/3 kısmını tek başına ödeyen SHT Ekibinden şişko 'ya ayrı bir teşekkürler burdan ve sevgiler. Çok para ödedik şu lisansa gerçekten yuh yani o_O

Sabah akşam mesaj atarak imt'nin online olması için kafa ütüleyen mr.krblt'un katkısıda muazzamdı , seviyoruz kendisini herzaman.
 
Son düzenleme:

ViciOuS

========
LV
0
 
Katılım
Haz 20, 2019
Mesajlar
6
Tepkime puanı
17
Puanları
3
Başta MecTruy Ve İMT ailesine tüm dostlara selamlar olsun Ben Bu siteye Bu isme Bu aileye Sevgilerimi sunuyorum İMT miz hoş gelmiş sefalar getirmiş Allah Daim Etsin inşallah uzun yıllar geçmişe geleceğe meydan okuyacağını bildiğim bir platform burası herkese iyi forumlar olsun Saygılarımla ....
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst