Neler yeni

İMHATİMİ ONLINE (2 Viewers)

MecTruy 

Yaşlı Kurt
1111xx
Credits
29,249
Evet sevgili imt severler 1 senelik mola sona erdi ve tekrardan sitemizi online duruma getirdik, yeni bir başlangıç adına yeni bri Script ile online olmak istedik, artık free dağıtılan Cotonti zamanı geride kaldı. Xenforo ile devam etmek bizler için en iyisi olacaktır diye düşündük.

Kısa sürede giriş kısmına güzel bir portal kodlanacaktır veya aranızdan ben yaparım bunu diyen varsa yapabilir.

Sağlam bir tema satın alınıp yüklenecektir.

İMT Eski dokusunu bozmamaya özen göstereceğiz, Kurallarda değişim olmayacaktır.

Üyelik alımı bir süre davet şeklinde veya özel şekilde oluşturulacaktır.

Eski veritabanı biryere demo şeklinde kurulacaktır içinde mazisi olduğunu düşündüğünüz konularınızı burayada açabilirsiniz.

Herkes 1 sene önce hangi leveldeyse tekrar aynı level eklenecektir, tabiki sizin siz olduğunuzu tespit ettikten sonra.

Bir zaman sonra eski ivmeyi kolayca yakalayacağımıza ve sonrada geçeceğimizi düşünüyorum.

Neden bukadar zaman aldı diye elbette sormaya hakkınız var.
Sanırım spyhackerz ile biraz fazla ilgilenmek ve bizi tembelliğe iten birsürü neden bir araya gelince bir bakmışız 1 sene geçmiş gitmiş.. ?

Forum lisans ücretini 4/3 kısmını tek başına ödeyen SHT Ekibinden şişko 'ya ayrı bir teşekkürler burdan ve sevgiler. Çok para ödedik şu lisansa gerçekten yuh yani o_O

Sabah akşam mesaj atarak imt'nin online olması için kafa ütüleyen mr.krblt'un katkısıda muazzamdı , seviyoruz kendisini herzaman.

Son düzenleme:

ViciOuS

========
onursal
Credits
20
Başta MecTruy Ve İMT ailesine tüm dostlara selamlar olsun Ben Bu siteye Bu isme Bu aileye Sevgilerimi sunuyorum İMT miz hoş gelmiş sefalar getirmiş Allah Daim Etsin inşallah uzun yıllar geçmişe geleceğe meydan okuyacağını bildiğim bir platform burası herkese iyi forumlar olsun Saygılarımla ....

F

Felix

hayırlı uğurlu olsun canım temayı çok beğendim vallahi çok güzel sitenin dil paketinide yüklersen güzel olur.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar