Neler yeni

İmhatimi.org - Kalkınma (1 Viewer)

Mr.Emre 

RedMaster
onursal
Credits
976
Arkadaşla, abiler, kardeşler imhatimi.org’a eski ihtişamını kazandırma vakti geldide geçiyor. Yapmamız gerekn daha fazla etkileşime geçmek. Konu açmak açılan konulara yanıt vermek. Bildiğinizi kendinize saklamayın paylaşın paylaştıkça çoğalacağız. Çoğaldıkça paylaştığımız ve edindiğimiz çoğalacak. Sevgiyle kalın iyi forumlar. He @Mectruy abimi yormayın destek olun.

Mr.Emre 

RedMaster
onursal
Credits
976
Sağol emre tamda istediğimiz şey biraz daha etkileşim ve paylaşım. Özellikle kaliteli paylaşımlar sonrası herşey eski haline döner
Aynen öyle abi, kaliteli paylaşımlara yakında ben başlıcam. Şimdi ufaktan google amcayı yoklamak için konular açıyorum. Herkesin aynı hassasiyeti göstermesi gerekiyor.

SpyDeep

Ben Yakışıklıyım
majorrr
Credits
805
Arkadaşla, abiler, kardeşler imhatimi.org’a eski ihtişamını kazandırma vakti geldide geçiyor. Yapmamız gerekn daha fazla etkileşime geçmek. Konu açmak açılan konulara yanıt vermek. Bildiğinizi kendinize saklamayın paylaşın paylaştıkça çoğalacağız. Çoğaldıkça paylaştığımız ve edindiğimiz çoğalacak. Sevgiyle kalın iyi forumlar. He @Mectruy abimi yormayın destek olun.
V

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar