• Hack kategorilerindeki birçok içerik Gizli içeriktir yani sadece cevap yazarakı erişebileceğiniz türden içeriklerdir, ancak yeni üyelerin hack kategorilerine cevap yazması engellenmiştir ! spam ve sömürüye karşı bir tedbirdir, forumumuza katkı sunarsanız rütbeniz kısa sürede yükselir ve tüm forumu engelsiz kullanabilirsiniz.

İmhatimi ve *********

********* liseli yuvası :) girdiğinde yüzüne ayyıldız tim veya turkhackteam kokusu çarpar. yok kamera takibi de yok fake numara almakta.. fakat imhatimi alfa mekandır. çok hacker yetiştirmiştir şuana kadar. eski sql kayıtlarına bakarak kaliteyi görebilirsiniz. kısacası spy çoluk çocuk mekanı :)

hacknews haberlerine Bakarken Mectruy Reis in Ajanlar .org u parçaladığı haber i gördüm. Zone H a bakmak için ismi google ^da aratttım bide ne Göreyim. imhatimi.org Spy 'da üyeliğim var aradığım heyecan ın burada olacağını düşünüyorum. :)

KocaReis

𐱅𐰇𐰼𐰰
IMT ve SPY arasında abi - kardeş ilişkisi gibi bir birleşim var her ne kadar yöneticiler arasında ufak tefek anlaşmazlıklar çıksa da ikiside bizim mekanımız :)

NUKE

LORD OF İMHA TİMİ
Hoş Geldin , Kargaşa şu imt spydan daha iyi bir forum onalarda kabullenmiyor

Üst Alt