Neler yeni

H3S3N

Coding.
stad
Credits
249
Hepinize Merhaba :) . Her kes anlatsın bakalım foruma ne zaman nasıl katıldınız nerden duydunuz ? :)

Ben : Ben diğer forumun chatindeyken bazı kişiler burdan ban yiyenler imt ye gidiyor yazıyolardı buda bana eğlenceli geldi , bende araştırıp katıldım ve çook sevdim ❤

@Mectruy abi senide beklerim forumu kurmak nasıl aklına geldi ? ?

Credits
509
Ben geçen sene maildeki spam yerine bakıyordum ve orada imhatiminin bir maili vardı eski üyelerimizi yeniden arada görmekten mutlu oluruz filan. Maili görünce düşünmeye başladım ne zaman kayıt olmuşum acaba filan sonra kayıt oldum biraz takıldım ortam edinemedim bıraktım sonra işte dexle bizim revolarla arkadaş oldum @Revonzy İmhatimine gel dedi buraya geldim 2 aydır aktifim burada yani.

baDsectQr 

🦅🦅🦅
Credits
3,465
Benimki biraz uzun @mat3rialist güldüğünü duyar gibiyim.

2007 yılında şifre çözücü uydu yazılımları üzerine forumumuz vardı. İbnenin biri hackledi bende düştüm peşine nedir lan bu Hack forum mack diye. 1995 yılından beri sanaldayım çoğunuzun bilmediği mIRC te bile yöneticilik yaptım. Pc işletmenlik program dillerinden visual basic vb vb elli tane sertifikam var ama hackle alakam yoktu.

neyse ibnenin peşine düştüm buldum ben savcıyım seni s*kecem deyince ne biliyosa anlattı bende merak saldım. İlk girdiğim site tabiki imhatimi.org oldu ve halen burdayım.

Çok güzel dostluklar kurduk başta @Mectruy ve onun gibi değerli ama şuan sitede olmayan çok kişiyle bide @Fabriel ile @Isko var. Şuan da @SpyDark ve @mat3rialist in olduğu gibi :)

çok şey yaşadık yaptık imt için 15k üzerinde index atıp ayrıca yaklaşık 7 yıl üst düzey yöneticilik yaptım unutuldu gitti. @Mectruy benim dostum kardeşimdir o istediği sürece ben imt için herşeyi yaparım.

sevgiler

Credits
509

2007 yılında şifre çözücü uydu yazılımları üzerine forumumuz vardı. İbnenin biri hackledi bende düştüm peşine nedir lan bu hack mack diye. 1995 yılından beri sanaldayım çoğunuzun bilmediği mIRC te bile yöneticilik yaptım. Pc işletmenlik program dillerinden visual basic vb vb elli tane sertifikam var ama hackle alakam yoktu.

neyse ibnenin peşine düştüm buldum ben savcıyım seni s*kecem deyince ne biliyosa anlattı bende merak saldım. İlk girdiğim site tabiki imhatimi.org oldu ve halen burdayım.

Çok güzel dostluklar kurduk başta @Mectruy ve onun gibi değerli ama şuan sitede olmayan çok kişiyle bide @Fabriel ile @Isko var. Şuan da @SpyDark ve @mat3rialist in olduğu gibi :)

çok şey yaşadık yaptık unutuldu gitti. @Mectruy benim dostum kardeşimdir o istediği sürece ben imt için herşeyi yaparım.

sevgiler
Dostluğunuz daim olsun abi

H3S3N

Coding.
stad
Credits
249

2007 yılında şifre çözücü uydu yazılımları üzerine forumumuz vardı. İbnenin biri hackledi bende düştüm peşine nedir lan bu hack mack diye. 1995 yılından beri sanaldayım çoğunuzun bilmediği mIRC te bile yöneticilik yaptım. Pc işletmenlik program dillerinden visual basic vb vb elli tane sertifikam var ama hackle alakam yoktu.

çok şey yaşadık yaptık unutuldu gitti. @Mectruy benim dostum kardeşimdir o istediği sürece ben imt için herşeyi yaparım.

sevgiler
Çok Güzel helal olsun vallaha aynen @Mectruy abi candır onu çok seviyorum ? ❤

Garen

discordda takılıyorum, RicalZ#1447
majorrr
Credits
193
Öncelikle ben Eylül-Ekim-Kasım aylarında foruma gelmiştim. Burada kalma niyetiyle. O zamanlar kimse aktif değildi. Aktiflik ölmüştü neredeyse. Bi içerik indirecektim Yorum yapma yetkim yoktu. O zamanlar "bu nasıl forum ya mesaj yazma yetkisini ayarlayamamışlar" dedim. 1-2 ay sonra baktım Aktiflik uçuyor. Aslında Ocak gibi tekrar gelmek istemiştim ama istemiyordum. Sonra Şubat ayında kayıt oldum. 20 Şubattan sonra tam kayıt olmuştum. Konu açmıştım, Buradaki insanlar çok iyiydi. Buraya geldiğimde Birtane forumda (s*y değil) oraya gittin diye ban yedim. Sonra burda rütbe kasmaya çalışmıştım. Ama gerçekten çok zorlanmıştım yine bırakıp bırakmama kararındaydım. Sonra chate girdim. Mectruy abim aktifti. Profil fotoğrafının anlamını sormuştu bende SkyNet demiştim ve doğru çıktı. Bana tik + Monster rütbesi verdi. O zaman foruma tamamen bağlanmıştım.

Witcher 

QeyFrQ
titan
Credits
1,763
Öncelikle ben Eylül-Ekim-Kasım aylarında foruma gelmiştim. Burada kalma niyetiyle. O zamanlar kimse aktif değildi. Aktiflik ölmüştü neredeyse. Bi içerik indirecektim Yorum yapma yetkim yoktu. O zamanlar "bu nasıl forum ya mesaj yazma yetkisini ayarlayamamışlar" dedim. 1-2 ay sonra baktım Aktiflik uçuyor. Aslında Ocak gibi tekrar gelmek istemiştim ama istemiyordum. Sonra Şubat ayında kayıt oldum. 20 Şubattan sonra tam kayıt olmuştum. Konu açmıştım, Buradaki insanlar çok iyiydi. Buraya geldiğimde Birtane forumda (s*y değil) oraya gittin diye ban yedim. Sonra burda rütbe kasmaya çalışmıştım. Ama gerçekten çok zorlanmıştım yine bırakıp bırakmama kararındaydım. Sonra chate girdim. Mectruy abim aktifti. Profil fotoğrafının anlamını sormuştu bende SkyNet demiştim ve doğru çıktı. Bana tik + Monster rütbesi verdi. O zaman foruma tamamen bağlanmıştım.

başı komiğime gitti cğwçsşwsöwl

Credits
0
2007-2008 yılında @Mectruy abim de tanır PsigoKing diğer adı bulunm4zkişi sayesinde girmiştim aynı mahallede otururduk o zaman herkeste bilgisayar yok tabi ki :) onun yanına gittiğim zamanlarda görmüştüm burayı, yıllar geçti hala buralardayız :) ama spysecurity de geçirdiğim zamanı o yıllarda bu forumda geçirmemişimdir :))

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar