Neler yeni

IOTCORE

Susarak kazandığın Değeri Boş Konuşarak Harcama
ez152
Credits
40
bende imhanın eski üyelerindenim yıllardır takılırım tabiki bazı başı bozuklar yüzünden forumdan bir süre uzaklaşmıştım bu ayrılık süresi içinde Hack forum ve kodlamaya dair ne varsa öğrenmeye çalıştım ama her ne sebeb olursa olsun dostlarımız bizi çağırdığında geliriz bizi unutmayanı biz gönlümüzde yüceltiriz dedik ve imhadayız

RaveNDarK

Adanalı
stad
Credits
290
Bundan 10 sene önce filandı bir web sitesi kurmaya çalışıyordum. Php script arıyordum çeşitli sitelere girip script indirmeye başladım yorum yapmak şarttı linkleri görebilmek için ben bir açık bulup yorum yapmadan linkleri görebiliyordum. bir anda dev bir php arşivine sahip oldum sonra bunları tekrar paylaşmaya karar verdim imt de bir ortam buldum herşey şen şakrak güzel muhabbet vardı. burada paylaştım elimde olanları, sonra bir ara kapandı açıldı vs. işler yoğun olunca fırsat bulamadım bir ara yine gezinirken baktım tekrar açılmış hemen kayıt olup tekra geri dönüş yaptım. Zaman buldukça da devamı gelecek inşallah.

pesto

Hakkıdır hakka tapan...
kidemli152
Credits
167
Benimkisi uzun zaman önce bir abimiz vardı o girerdi bu foruma. Nickini hatırlamıyorum fakat keşke o gün bende katilsaydim. Onca zaman boyunca böylesi güzel, yardımsever bir toplumun arasında bulunmamak benim için üzücü oldu fakat neyse ki size katıldım ? ?

Tron 

Pentester & Reverse Engineer
Legendary
Credits
142,212
Hepinize Merhaba :) . Her kes anlatsın bakalım foruma ne zaman nasıl katıldınız nerden duydunuz ? :)

Ben : Ben diğer forumun chatindeyken bazı kişiler burdan ban yiyenler imt ye gidiyor yazıyolardı buda bana eğlenceli geldi , bende araştırıp katıldım ve çook sevdim ❤

@Mectruy abi senide beklerim forumu kurmak nasıl aklına geldi ? ?
Bazı forumlarda takılırken imt rastladım kayıt oldum sevdim burayı hala burdayım

Godjester 

Tronun amina koyim
onursal
Credits
1,710
Bende uzun zamandir ariaştiriyordum amq forumlari bulamiyodum bi türlü sonra Hack forum forum yazdim ilk başta apy a katilacaktim ama dedim buranin ismi daha siqici duruyor buraya kayit oldum

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar