Neler yeni

Fabriel 

FabSec Lab.
titan
vip
Credits
2,385
Ben imhatimine uzun bir süre katılmayıp dışardan izleyip takip ediyordum ara ara forumu 3 sene kadar takip ettiken sonrada 2008 lere doğru katılmaya başladım bir çok kişiyi yavaştan tanıdım @Isko @Mectruy @baDsectQr gibi bir 100 kişiyi etiketliyebilirim en az, çoğu zaten forumda yok kimi de girmiyor veya giremiyor real koşturmalardan ötürü.Yani sitede yaşlanıyoruz diyebiliriz :) zamanında çok hareketliydi atom karınca gibiydik şimdi biraz daha sakin bir köşede duruyoruz.Nostalajiyi yaşatmaya çalışıyoruz ailece.

D

Deleted

Ben imhatimine uzun bir süre katılmayıp dışardan izleyip takip ediyordum ara ara forumu 3 sene kadar takip ettiken sonrada 2008 lere doğru katılmaya başladım bir çok kişiyi yavaştan tanıdım @Isko @Mectruy @baDsectQr gibi bir 100 kişiyi etiketliyebilirim en az, çoğu zaten forumda yok kimi de girmiyor veya giremiyor real koşturmalardan ötürü.Yani sitede yaşlanıyoruz diyebiliriz :) zamanında çok hareketliydi atom karınca gibiydik şimdi biraz daha sakin bir köşede duruyoruz.Nostalajiyi yaşatmaya çalışıyoruz ailece.
Gizem hic bitmeyecek dimi?

Ü

Üye silindi 7696

Benim katılma hikayem uzun değil,Hack forum forumlarında spy'da başladım

başka forumlarda Hack forum hayatıma devam ettim,forumun ana amacı olarak öğrenmek için çabalıyordum,

o zaman bir arkadaşım upload açıklı site hacklemişti 1 ay önce falan :d

o zaman upload açığını bilmiyordum hackledi sandım tebrik ettim falan,

sonra burada dalga geçildiğini söylediler bende gaza geldim buraya chate yazdım Zaaa:

sonra o arkadaşın kolpa birisi olduğunu öğrendim foruma üye olmuştum,

bilen bilir damar olayından sonra imt deki bir çok kişi ile ters düştüm,

şimdi ise chatte sohbet ediyorum milletle zaman geçiriyorum

burada çok olgun insanları tanıdım farklı insanları tanıdım onlar kendilerini biliyor eyw alayına

bu kadardı

Teşekkürler,

SpyDark 

🎩
1111xx
Credits
1,200,740
İmt ve imtnin yan siteleri olan her sitesinde bızzat vardım 2005 yılı sonlarına doğru Dr.boom nıklı real dostum tavsiyesi ile buraya katildim. Dağıldı gitmedim kapandı gitmedim her daım burda oldum gerek team gerek forum da yöneticilikler yaptım kendı ekıbım vardı ust düzeydi hepsi kulakları çınlasın hala içerde olanlar var imt ve diğer yerler için her zaman savaştık. 15 senedir Üstad Mectruy i tanırım burası özellikle sht den daha değerli dir onun için daha cok sever burayı ilk göz ağrı :) Onursal Ünvan olan üyelerin çoğu 2000 versiyonu yıl 2021 hala burdayız hedefım imt eskisi gibi pik yaptırmak bu yüzden de sanırım evlenene kadar takılırım kehkeh:aramızda olan herkesi severım iyi ki hep beraberiz..

Kaisareia 

Düzenli Ordu
cracker
Credits
13,324
2006 yıllarında MSN Hack forum, keylogger, trojen bu mevzular çok popülerdi. Trojen ve keylogger ile bir çok pc ye girdim. Yani kişisel bilgilerini topladım. İzmir'li bi arkadaşım vardı bebeliğimiz bir geçti onunla ve Google hack forum diye aramaya yaparken bura çıktık karşımıza ve beraber imhatimi.com'a kayıt olmuştuk o 2 sene kadar takıldı sonra bıraktı. Ben müptelası oldum yıllardır girdim çoğu zaman konu bile açmadım sadece girip kim ne yapıyor kim ne yazıyor okuyup çıkıyordum. Yine eski huylarımdan kalıntılar var. Olsun o kadarda.

I love U düzenli ordu.

Bysmartien 

Senatör
titan
Credits
1,330
Bende x forumundaydım crack işi yapıyodum sonra medyaya girdim weizy medya vs işleriylede urasıyodu sonra bi baktim weizy görülmüyor tg den ulaştım ona oda dedi imt ye geçtim sende gel falan filan yani bende @Weizy in davetiyle geldim geldiğimde forum aktif değildi ve bi ara chatbox kaldırıldı sonra ısrar üzeri tekrar açıldı ve suan eskisinden aktif ve daha aktif bir forum olacağına inanıyorum iyi forumlar dilerim seviliyorsunuz. AY LAV YU İMHATİMİ❤️

baDsectQr 

bunak kurt 🦅
Credits
3,615
İmt ve imtnin yan siteleri olan her sitesinde bızzat vardım 2006 ın mart ayi gibi Dr.boom (Hakan) adli real dostum tavsiyesi ile buraya katildim. Dağıldı gitmedim kapandı gitmedim her daım burda oldum gerek team gerek forum da yöneticilikler yaptım kendı ekıbım vardı ust düzeydi hepsi kulakları çınlasın hala içerde olanlar var imt ve diğer yerler için her zaman savaştık. 15 senedir Üstad Mectruy i tanırım burası özellikle sht den daha değerli dir onun için daha cok sever burayı ilk göz ağrı :) Onursal Ünvan olan üyelerin çoğu 2000 versiyonu yıl 2021 hala burdayız hedefım imt eskisi gibi pik yaptırmak bu yüzden de sanırım evlenene kadar takılırım kehkeh:aramızda olan her kezi severım iyi ki hep beraberiz..
Evlenene kadar değil ölene kadar Zaaa: Biz evliyiz ya

Credits
821
2006 de Hack forum’e ilgim oluştu.
Msn Hack forum vs.. nasıl yapılır diye araştırırken HTT denk geldım. Üye olup , 3-4 ay snra @Fabriel ile tanıştım. Nerdeyse 2 sene HTT vakit gecirdikden sonra ve birkac bilgi sahibi oldukdan sonra farkli sitede takilmak istedim. (Tabi o 2 sene icinde cok dost kazandim.) Bir gece Zone sitesinde imhatimi.org olarak zoneler goruyordum ve domain ismi cok hosuma gitmisti. Girip baktim ve cok hosuma gitmisti sitenin tasarimi vs.. hemen uye oldum. Daha detayli anlatmicam gidin arsiv e bakin ? /docs.
Benim icin imt spy htt bilgiden cok , dost kazandirdi en onemlisı bu. Yoksa yemişim hacking ı . Herkeze bu zamana kadar saygili davrandim, yeri geldi kufurlestik yeri geldi gulduk eglendik yeri geldik birbirimize kirildik. Unutmayin 3 günluk dunyada birbirimizi kirmaya degmez. Bu siteye girdikden sonra kendinizi iyi hissediyorsaniz dogru yerdesiniz demektir. (Sohbet muhabbet amacli veya bilgi amacli fark etmiyo) .

Herkez hakkini helal etsin.
gorusmek uzere
Isko

London 

Nam-ı değer London
stad
Credits
2,492
2019'da crack ile uğraşmaya başladım ve birçok foruma katıldım ve burda eski adım Muhammed idi forum açtım ve tutmadı ve başka forumlarda katılmaya başladım tesadüfen bu foruma rastladım, katılmaya karar verdim. Burda artık kalıcıyım, benden kurtulmicaksiniz kolay kolay Zaaa: Obaa:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar