• Hack kategorilerindeki birçok içerik Gizli içeriktir yani sadece cevap yazarakı erişebileceğiniz türden içeriklerdir, ancak yeni üyelerin hack kategorilerine cevap yazması engellenmiştir ! spam ve sömürüye karşı bir tedbirdir, forumumuza katkı sunarsanız rütbeniz kısa sürede yükselir ve tüm forumu engelsiz kullanabilirsiniz.

İMT - Öneriler

NUKE

Lonely
Yeni tema ile birlikte forumdaki bazı eksiklikleride giderelim, forumda olmazsa olmaz dediğiniz ne tür ihtiyaçlar var ? yani kategorilerimiz yeterlimi ? rütbeler sorunlumu ? neler öneriyorsunuz genel olarak bu konuya katılım bekliyorum.
Hocam Bence Tik Getirmeli Ayrıca Durum Güncellemeleri Anasayfaya Düşsün Ciddi Şekilde Etkileşimi Artırır Ayrıca Bence Bi Tim İMT Adına İcraatler Yapsn Bir Tim İse Kretiflik üstlensin mesela grafik tasarım veya imt adına program.ve scriptler ve ayrıca nuke owner olsun hazır nükleer tema gelmişken ??

74.

Bildiğin yetmiş dört işte..
tasarımcılar var mesela aramızda, imhatimi tasarım, imhatimi wallpaper gibi bir bölüm olabilir üst taraflara.

gelen tasarımlardan en güzelleri oraya eklenir nick ile birlikte. böylelikle daha da güzel işler çıkacaktır. tatlı rekabetimsi bişey. ama görünür olmalı gizlenmiş ücra köşede olmasın link :D

Vio's

♡ßing0|_♡
Yeni tema ile birlikte forumdaki bazı eksiklikleride giderelim, forumda olmazsa olmaz dediğiniz ne tür ihtiyaçlar var ? yani kategorilerimiz yeterlimi ? rütbeler sorunlumu ? neler öneriyorsunuz genel olarak bu konuya katılım bekliyorum.
abi ben sana pm atamıyorum bana yazarmısın birşey sorucam

@Mectruy Sana zahmet Dizi Ve film kategorileri açarsan iyi Olur İnsanların izledikleri dizi filmleri atanlar olur biz'de nasipleniriz.

Tema Nostaji bir şey olsa daha iyi olur öneri :)

@Şişko diye biri X kullanıcısı olmuş Ona ne oldu :D

Üst Alt