Önemli İMT VİP MEMBER aktif olmuştur (1 Viewer)

SpyDark

Tiki Taka
1111xx
Katılım
Nis 27, 2020
Mesajlar
1,658
Vip Üyelik Aktif Edilmiştir..

Bir çok üyemizin yoğun talebi üzerine VİP üyeliği daha erken faaliyete geçirme kararı aldık.VİP üyelik haricinde 3 yenı rankı daha aktif etmiş bulunuyoruz. Diamond , Monster ve Üstad rankları da siz değerli üyelerimizin hizmetine açılmıştır.Yeni açılan rankların reac ve msj sayıları Duyuru kategorisin de bulunan Rütbe Şemasi konusunda belirtilmiştir. VİP üyelik İMHATİMİ üyelerine özel Aylık 30 tl olarak belirledik. Bu rakamı makul fiyat ta tutma sebebımiz tadını ve zevkıni yaşamanız için çünkü gerçekten çafçaflı bir görüntüye sahip ve birbirinden değerli private class kategorisindeki konular siz değerli vip üyelerin elinin altında olacaktır.VİP üyeliğin siz değerli imt üyelerine forum da iyi bir fors yaratacagına emınım..VİP üyelik Avantajları şunlardır.


* Chatbox Renkli Yazma

* Hide ve yorum gizliliğinden etkilenmeme
* Sadece staff'a özel olan nick name parıltı
* Vip Üyeliğiniz sonucu reac ve msj sayınız kaç olursa rank atlama gününden etkilenmeden hangi rankı alma hakkınız tutuyorsa reaction ve mesaj sayınız o rankı elde etme şansı
* Vipe özel PRİVATE Class kategorisin de bulunan birbirinden değerli konulara ulaşma imkanı
* Gif Profil Fotoğrafi
* 5 Adet Nick değişme Hakkı
* Sınırsız Bump özelliği ile konularınızı daima zirvede tutma şansı


KAMPANYA

2 AYLIK VİP ÜYELİK PAKETİ SADECE 50 TL.. geçerlilik süresi 20 gündür.


ödeme bilgileri


[ Ininal yollamak için barkod numaramız]
4002390300889


[ Papara No ]
1136403445

[Online Kart ile ödeme- ininal kullanılabilir veya sanal kart]

https://www.shopier.com/6065906

Forumumuza hayırlı olmasını diliyorum. VİP üyelik almak isteyen üyeler pm yoluyla iletişim kurabilir ler. Aldiğiniz VİP üyelik ile forumun gelişmesine de katkıda bulunduğunuzu unutmayınız reklam olsun sunucu olsun bir şekilde destek olmuş bulunuyorsunuz alan ve alacak olan arkadaşlarımıza teşekkürlerimizi iletiyorum şimdiden..
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

DAMAR

🔱
onursal
Katılım
Ara 5, 2020
Mesajlar
9,777
Vip Üyelik Aktif Edilmiştir..


Bir çok üyemizin yoğun talebi üzerine VİP üyeliği daha erken faaliyete geçirme kararı aldık.VİP üyelik haricinde 3 yenı rankı daha aktif etmiş bulunuyoruz.rank logoları yapın aşamasında yapıldığı takdirde hak eden üyelerimize yeni rankları vereceğiz. Diamond , Monster ve Alfa rankları da siz değerli üyelerimizin hizmetine açılmıştır.Yeni açılan rankların reac ve msj sayıları Rütbe Şemasi konusunda belirtilmiştir. VİP ÜYELİK İMHATİMİ üyelerine özel 25 tl olarak belirledik bu rakamı makul fıyatta tutma sebebımiz tadını ve zevkıni yaşamanız İÇİN.VİP üyeliğin siz değerli imt üyelerine forum da iyi bir fors yaratacagına emınım..VİP üyelik Avantajları şunlardır.


*Chatbox Renkli Yazma
*Hide ve yorum gizliliğinden etkilenmeme
*Sadece staff a özel olan nick name parıltı
*Vip Üyeliğiniz sonucu reac ve msj sayınız kaç olursa rank atlama gününden etkilenmeden hangi rankı alma hakkınız tutuyorsa reaction ve mesaj sayınız o rankı elde etme şansı
*Gif Profil Fotoğrafi
*5 Adet Nick değişme Hakkı

Forumumuza hayırlı olmasını diliyorum. VİP üyelik almak isteyen üyeler pm yoluyla iletişim kurabilir ler.
Hayirli olsun TIM
 

Kaisareia

Düzenli Ordu
cracker
Katılım
Haz 26, 2019
Mesajlar
2,468
Aldiğiniz VİP üyelik ile forumun gelişmesine de katkıda bulunduğunuzu unutmayınız reklam olsun sunucu olsun bir şekilde destek olmuş bulunuyorsunuz alan ve alacak olan arkadaşlarımıza teşekkürlerimizi iletiyorum şimdiden..


Hayırlı olsun yukarıda da dedeğin gibi amacım sadece imt ye destek olmak.
 

Kaisareia

Düzenli Ordu
cracker
Katılım
Haz 26, 2019
Mesajlar
2,468
VIP 29.99 ₺ olsun 30 gayme yi kimse ödeyemiyor? kehkeh:

@DAMAR ne oldu banka işi?

E155407BEEE6613C46DB81422FEEAEA1E0F2B59C
 

lFikret

Düşün bazen,düşünmemeyi
uzmannnnn
Katılım
Şub 5, 2021
Mesajlar
157
Vip Üyelik Aktif Edilmiştir..

Bir çok üyemizin yoğun talebi üzerine VİP üyeliği daha erken faaliyete geçirme kararı aldık.VİP üyelik haricinde 3 yenı rankı daha aktif etmiş Bulunuyoruz.Rank logoları yapım aşamasında yapıldığı takdirde hak eden üyelerimize yeni rankları vereceğiz. Diamond , Monster ve Alfa rankları da siz değerli üyelerimizin hizmetine açılmıştır.Yeni açılan rankların reac ve msj sayıları Duyuru kategorisin de bulunan Rütbe Şemasi konusunda belirtilmiştir. VİP üyelik İMHATİMİ üyelerine özel Aylık 30 tl olarak belirledik. Bu rakamı makul fiyat ta tutma sebebımiz tadını ve zevkıni yaşamanız için çünkü gerçekten çafçaflı bir görüntüye sahip.VİP üyeliğin siz değerli imt üyelerine forum da iyi bir fors yaratacagına emınım..VİP üyelik Avantajları şunlardır.


* Chatbox Renkli Yazma

* Hide ve yorum gizliliğinden etkilenmeme
* Sadece staff a özel olan nick name parıltı
* Vip Üyeliğiniz sonucu reac ve msj sayınız kaç olursa rank atlama gününden etkilenmeden hangi rankı alma hakkınız tutuyorsa reaction ve mesaj sayınız o rankı elde etme şansı
* Gif Profil Fotoğrafi
* 5 Adet Nick değişme HakkıForumumuza hayırlı olmasını diliyorum. VİP üyelik almak isteyen üyeler pm yoluyla iletişim kurabilir ler. Aldiğiniz VİP üyelik ile forumun gelişmesine de katkıda bulunduğunuzu unutmayınız reklam olsun sunucu olsun bir şekilde destek olmuş bulunuyorsunuz alan ve alacak olan arkadaşlarımıza teşekkürlerimizi iletiyorum şimdiden..
Hayırlı olsun
 

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst