• Hack kategorilerindeki birçok içerik Gizli içeriktir yani sadece cevap yazarakı erişebileceğiniz türden içeriklerdir, ancak yeni üyelerin hack kategorilerine cevap yazması engellenmiştir ! spam ve sömürüye karşı bir tedbirdir, forumumuza katkı sunarsanız rütbeniz kısa sürede yükselir ve tüm forumu engelsiz kullanabilirsiniz.

Önemli İMT VİP MEMBER aktif olmuştur

SpyDark

Hacknews.org
LV
2
 
Katılım
Nis 27, 2020
Mesajlar
705
Tepkime puanı
1,989
Puanları
549
Awards
3
Konum
İstanbul
Vip Üyelik Aktif Edilmiştir..

Bir çok üyemizin yoğun talebi üzerine VİP üyeliği daha erken faaliyete geçirme kararı aldık.VİP üyelik haricinde 3 yenı rankı daha aktif etmiş Bulunuyoruz. Diamond , Monster ve Alfa rankları da siz değerli üyelerimizin hizmetine açılmıştır.Yeni açılan rankların reac ve msj sayıları Duyuru kategorisin de bulunan Rütbe Şemasi konusunda belirtilmiştir. VİP üyelik İMHATİMİ üyelerine özel Aylık 30 tl olarak belirledik. Bu rakamı makul fiyat ta tutma sebebımiz tadını ve zevkıni yaşamanız için çünkü gerçekten çafçaflı bir görüntüye sahip.VİP üyeliğin siz değerli imt üyelerine forum da iyi bir fors yaratacagına emınım..VİP üyelik Avantajları şunlardır.


* Chatbox Renkli Yazma

* Hide ve yorum gizliliğinden etkilenmeme
* Sadece staff'a özel olan nick name parıltı
* Vip Üyeliğiniz sonucu reac ve msj sayınız kaç olursa rank atlama gününden etkilenmeden hangi rankı alma hakkınız tutuyorsa reaction ve mesaj sayınız o rankı elde etme şansı
* Vipe özel PRİVATE Class kategorisin de bulunan birbirinden değerli konulara ulaşma imkanı
* Gif Profil Fotoğrafi
* 5 Adet Nick değişme Hakkı
* Sınırsız Bump özelliği ile konularınızı daima zirvede tutma şansı
ödeme bilgileri

[ Ininal yollamak için barkod numaramız]
4002390300889


[ Papara No ]
1136403445

[Online Kart ile ödeme- ininal kullanılabilir veya sanal kart]

https://www.shopier.com/6065906

Shopier üzerinden alacaklar için indirim kodumuz vardır, aşağıdaki kodu yazıp alırsanız 10 tl indirim yapar. Bu kod 20 kere kullanılınca sona erer ve süresi 1 ay geçerlidir.

indirim kodu: vipindirim2021Forumumuza hayırlı olmasını diliyorum. VİP üyelik almak isteyen üyeler pm yoluyla iletişim kurabilir ler. Aldiğiniz VİP üyelik ile forumun gelişmesine de katkıda bulunduğunuzu unutmayınız reklam olsun sunucu olsun bir şekilde destek olmuş bulunuyorsunuz alan ve alacak olan arkadaşlarımıza teşekkürlerimizi iletiyorum şimdiden..

 

DAMAR

cCc
LV
1
 
Katılım
Ara 5, 2020
Mesajlar
1,671
Tepkime puanı
2,162
Puanları
1,013
Awards
2
Konum
İmhatimi.org
Web sitesi
www.imhatimi.org
Vip Üyelik Aktif Edilmiştir..


Bir çok üyemizin yoğun talebi üzerine VİP üyeliği daha erken faaliyete geçirme kararı aldık.VİP üyelik haricinde 3 yenı rankı daha aktif etmiş bulunuyoruz.rank logoları yapın aşamasında yapıldığı takdirde hak eden üyelerimize yeni rankları vereceğiz. Diamond , Monster ve Alfa rankları da siz değerli üyelerimizin hizmetine açılmıştır.Yeni açılan rankların reac ve msj sayıları Rütbe Şemasi konusunda belirtilmiştir. VİP ÜYELİK İMHATİMİ üyelerine özel 25 tl olarak belirledik bu rakamı makul fıyatta tutma sebebımiz tadını ve zevkıni yaşamanız İÇİN.VİP üyeliğin siz değerli imt üyelerine forum da iyi bir fors yaratacagına emınım..VİP üyelik Avantajları şunlardır.


*Chatbox Renkli Yazma
*Hide ve yorum gizliliğinden etkilenmeme
*Sadece staff a özel olan nick name parıltı
*Vip Üyeliğiniz sonucu reac ve msj sayınız kaç olursa rank atlama gününden etkilenmeden hangi rankı alma hakkınız tutuyorsa reaction ve mesaj sayınız o rankı elde etme şansı
*Gif Profil Fotoğrafi
*5 Adet Nick değişme Hakkı

Forumumuza hayırlı olmasını diliyorum. VİP üyelik almak isteyen üyeler pm yoluyla iletişim kurabilir ler.
Hayirli olsun TIM
 

Kaisareia 💻

Düzenli Ordu
LV
2
 
Katılım
Haz 26, 2019
Mesajlar
900
Tepkime puanı
1,987
Puanları
443
Awards
4
Aldiğiniz VİP üyelik ile forumun gelişmesine de katkıda bulunduğunuzu unutmayınız reklam olsun sunucu olsun bir şekilde destek olmuş bulunuyorsunuz alan ve alacak olan arkadaşlarımıza teşekkürlerimizi iletiyorum şimdiden..

Hayırlı olsun yukarıda da dedeğin gibi amacım sadece imt ye destek olmak.
 

-Vali

LV
0
 
Katılım
Şub 5, 2021
Mesajlar
13
Tepkime puanı
49
Puanları
13
Vip Üyelik Aktif Edilmiştir..

Bir çok üyemizin yoğun talebi üzerine VİP üyeliği daha erken faaliyete geçirme kararı aldık.VİP üyelik haricinde 3 yenı rankı daha aktif etmiş Bulunuyoruz.Rank logoları yapım aşamasında yapıldığı takdirde hak eden üyelerimize yeni rankları vereceğiz. Diamond , Monster ve Alfa rankları da siz değerli üyelerimizin hizmetine açılmıştır.Yeni açılan rankların reac ve msj sayıları Duyuru kategorisin de bulunan Rütbe Şemasi konusunda belirtilmiştir. VİP üyelik İMHATİMİ üyelerine özel Aylık 30 tl olarak belirledik. Bu rakamı makul fiyat ta tutma sebebımiz tadını ve zevkıni yaşamanız için çünkü gerçekten çafçaflı bir görüntüye sahip.VİP üyeliğin siz değerli imt üyelerine forum da iyi bir fors yaratacagına emınım..VİP üyelik Avantajları şunlardır.


* Chatbox Renkli Yazma

* Hide ve yorum gizliliğinden etkilenmeme
* Sadece staff a özel olan nick name parıltı
* Vip Üyeliğiniz sonucu reac ve msj sayınız kaç olursa rank atlama gününden etkilenmeden hangi rankı alma hakkınız tutuyorsa reaction ve mesaj sayınız o rankı elde etme şansı
* Gif Profil Fotoğrafi
* 5 Adet Nick değişme HakkıForumumuza hayırlı olmasını diliyorum. VİP üyelik almak isteyen üyeler pm yoluyla iletişim kurabilir ler. Aldiğiniz VİP üyelik ile forumun gelişmesine de katkıda bulunduğunuzu unutmayınız reklam olsun sunucu olsun bir şekilde destek olmuş bulunuyorsunuz alan ve alacak olan arkadaşlarımıza teşekkürlerimizi iletiyorum şimdiden..
Hayırlı olsun
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst