Neler yeni

Önemli İMT VİP MEMBER aktif olmuştur (1 Viewer)

Credits
1,766
Vip Üyelik Aktif Edilmiştir..

Bir çok üyemizin yoğun talebi üzerine VİP üyeliği daha erken faaliyete geçirme kararı aldık.VİP üyelik haricinde 3 yenı rankı daha aktif etmiş bulunuyoruz. Diamond , Monster ve Üstad rankları da siz değerli üyelerimizin hizmetine açılmıştır.Yeni açılan rankların reac ve msj sayıları Duyuru kategorisin de bulunan Rütbe Şemasi konusunda belirtilmiştir. VİP üyelik İMHATİMİ üyelerine özel Aylık 30 tl olarak belirledik. Bu rakamı makul fiyat ta tutma sebebımiz tadını ve zevkıni yaşamanız için çünkü gerçekten çafçaflı bir görüntüye sahip ve birbirinden değerli private class kategorisindeki konular siz değerli vip üyelerin elinin altında olacaktır.VİP üyeliğin siz değerli imt üyelerine forum da iyi bir fors yaratacagına emınım..VİP üyelik Avantajları şunlardır.

* Chatbox Renkli Yazma

* Hide ve yorum gizliliğinden etkilenmeme
* Sadece staff'a özel olan nick name parıltı
* Vip Üyeliğiniz sonucu reac ve msj sayınız kaç olursa rank atlama gününden etkilenmeden hangi rankı alma hakkınız tutuyorsa reaction ve mesaj sayınız o rankı elde etme şansı
* Vipe özel PRİVATE Class kategorisin de bulunan birbirinden değerli konulara ulaşma imkanı
* Gif Profil Fotoğrafi
* 5 Adet Nick değişme Hakkı
* Sınırsız Bump özelliği ile konularınızı daima zirvede tutma şansı

KAMPANYA

2 AYLIK VİP ÜYELİK PAKETİ SADECE 50 TL.. geçerlilik süresi 20 gündür.

ödeme bilgileri

[ Ininal yollamak için barkod numaramız]
4002390300889

[ Papara No ]
1136403445

[Online Kart ile ödeme- ininal kullanılabilir veya sanal kart]

https://www.shopier.com/6065906

Forumumuza hayırlı olmasını diliyorum. VİP üyelik almak isteyen üyeler pm yoluyla iletişim kurabilir ler. Aldiğiniz VİP üyelik ile forumun gelişmesine de katkıda bulunduğunuzu unutmayınız reklam olsun sunucu olsun bir şekilde destek olmuş bulunuyorsunuz alan ve alacak olan arkadaşlarımıza teşekkürlerimizi iletiyorum şimdiden..
Merhaba vip üyelik aldım, papara üzerinden gönderim sağladım

Credits
0
Vip Üyelik Aktif Edilmiştir..

Bir çok üyemizin yoğun talebi üzerine VİP üyeliği daha erken faaliyete geçirme kararı aldık.VİP üyelik haricinde 3 yenı rankı daha aktif etmiş bulunuyoruz. Diamond , Monster ve Üstad rankları da siz değerli üyelerimizin hizmetine açılmıştır.Yeni açılan rankların reac ve msj sayıları Duyuru kategorisin de bulunan Rütbe Şemasi konusunda belirtilmiştir. VİP üyelik İMHATİMİ üyelerine özel Aylık 30 tl olarak belirledik. Bu rakamı makul fiyat ta tutma sebebımiz tadını ve zevkıni yaşamanız için çünkü gerçekten çafçaflı bir görüntüye sahip ve birbirinden değerli private class kategorisindeki konular siz değerli vip üyelerin elinin altında olacaktır.VİP üyeliğin siz değerli imt üyelerine forum da iyi bir fors yaratacagına emınım..VİP üyelik Avantajları şunlardır.

* Chatbox Renkli Yazma

* Hide ve yorum gizliliğinden etkilenmeme
* Sadece staff'a özel olan nick name parıltı
* Vip Üyeliğiniz sonucu reac ve msj sayınız kaç olursa rank atlama gününden etkilenmeden hangi rankı alma hakkınız tutuyorsa reaction ve mesaj sayınız o rankı elde etme şansı
* Vipe özel PRİVATE Class kategorisin de bulunan birbirinden değerli konulara ulaşma imkanı
* Gif Profil Fotoğrafi
* 5 Adet Nick değişme Hakkı
* Sınırsız Bump özelliği ile konularınızı daima zirvede tutma şansı

KAMPANYA

2 AYLIK VİP ÜYELİK PAKETİ SADECE 50 TL.. geçerlilik süresi 20 gündür.

ödeme bilgileri

[ Ininal yollamak için barkod numaramız]
4002390300889

[ Papara No ]
1136403445

[Online Kart ile ödeme- ininal kullanılabilir veya sanal kart]

https://www.shopier.com/6065906

Forumumuza hayırlı olmasını diliyorum. VİP üyelik almak isteyen üyeler pm yoluyla iletişim kurabilir ler. Aldiğiniz VİP üyelik ile forumun gelişmesine de katkıda bulunduğunuzu unutmayınız reklam olsun sunucu olsun bir şekilde destek olmuş bulunuyorsunuz alan ve alacak olan arkadaşlarımıza teşekkürlerimizi iletiyorum şimdiden..

hayırlı olsun bir aylık vip üyelik satın alınmıştır.

SpyDark 

🎩
1111xx
Credits
1,214,180
Kai bronz işinin pek getirisi olmadı burda da pek getiri sağlayacağını düşünmüyorum açıkçası amma velakin 100 150 online rakamlara çıkarsak tabıkı olabılır neden olmasın..

Credits
0
Mercury kankama ulaşamadım bari vip olayım :D hiçbir yere birşey yazamıyorum üstad ya uzun zaman oldu siteye girmeyeli bir pm atın shopierden ödeme yaptıktan sonra ne yapıcaz. ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar