Neler yeni

Önemli İMT Yenilenen Arayüzü İle Karşınızda (1 Viewer)

SpyDark 

🎩
1111xx
Credits
1,214,151
Öncelikle Hepinize Selamlar.Son 1 haftadır king (Mectruy) ile beraber tüm vaktimizi neredeyse imhatiminin siz değerli üyelerimize daha güzel gözükmesi için harcadık dıyebılırız her gecen gun 2 3 yenılık kata kata suan ve tamda olmasını ıstedıgım tarza ımaja geçirmiş bulunuyoruz . Siyah ve Kırmızı bızım senelerdır olan vazgecılmez renklerımızdır gerek LDU gerek seditio Zamanlarımızda taa 10 15 sene önceki maziler hep öncü rengimiz bu tonlar olmustur umarım begenmişsinizdir yayında ve yapımda emeği gecen herkeze teşekkürlerimi sunuyor ve hep beraber daha sağlam daha güclü daha hedef odaklı ve daimi dostluk çerçevesinde İMHATİMİ efsanesini tekrar tüm sanal aleme göstereceğimizden emin olmanızı istiyorum.Hayırlı olsun herşey sizler için .

İMT SOCİETY OF KİNG

Credits
213
Öncelikle Hepinize Selamlar.Son 1 haftadır king (Mectruy) ile beraber tüm vaktimizi neredeyse imhatiminin siz değerli üyelerimize daha güzel gözükmesi için harcadık dıyebılırız her gecen gun 2 3 yenılık kata kata suan ve tamda olmasını ıstedıgım tarza ımaja geçirmiş bulunuyoruz . Siyah ve Kırmızı bızım senelerdır olan vazgecılmez renklerımızdır gerek LDU gerek seditio Zamanlarımızda taa 10 15 sene önceki maziler hep öncü rengimiz bu tonlar olmustur umarım begenmişsinizdir yayında ve yapımda emeği gecen herkeze teşekkürlerimi sunuyor ve hep beraber daha sağlam daha güclü daha hedef odaklı ve daimi dostluk çerçevesinde İMHATİMİ efsanesini tekrar tüm sanal aleme göstereceğimizden emin olmanızı istiyorum.Hayırlı olsun herşey sizler için .

İMT SOCİETY OF KİNG
Elinize sağlık

MecTruy 

Yaşlı Kurt
1111xx
Credits
29,239
Arkadaşlar tasarım tamamen spydark'a aittir, inanın ben sadece onun verdiği renk kodlarını istediği yerlere uyguladım , büyük emek harcadı kendisi , mesala nasıl bir emek ? adam chatten tek tek günlerce bana renk kodu attı işte edit yapmam gereken yerlerin screen çekip attı, benin işlerim yoğun olduğu için okadar yavaş ilerliyodukki , mesala bir mesaj atıyordu okuyordum 2 gün sonra o rengi uyguluyordum bikerede demedi "aaaa yetti sikerim böyle işi" sabırla temayı bu hale getirtti adamda peygamber sabrı var galiba kehkeh: ayrıca kendisinin tasarım ve renklerle arası inanılmaz iyi durumda , gözleri herhalde 10x zoom yapıyor ince detayları renklerdeki anomalileri felan tespit ediyor, yani konu açmış adımı yine en tepeye yazmış saygısından dolayı ama övgüler spydarka gitmeli (y):cool:

Credits
0

İMT SOCİETY OF KİNG
Hayırlı olsun elinize sağlık baya güzel olmuş

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar