• Hack kategorilerindeki birçok içerik Gizli içeriktir yani sadece cevap yazarakı erişebileceğiniz türden içeriklerdir, ancak yeni üyelerin hack kategorilerine cevap yazması engellenmiştir ! spam ve sömürüye karşı bir tedbirdir, forumumuza katkı sunarsanız rütbeniz kısa sürede yükselir ve tüm forumu engelsiz kullanabilirsiniz.

İMT yokken neler yaptınız

Mectruy

Yaşlı Kurt
LV
0
 
Katılım
Haz 18, 2019
Mesajlar
905
Tepkime puanı
2,271
Puanları
693
Konum
Cehennem
Web sitesi
imhatimi.org
Site tam 1 yıl hüzünlü şekilde offline kalmıştı, bu süreç içerisinde neler yaptınız ? bizi başka forumlar ile aldattınızmı anlatın bakalım. Yada tamamen real işlerinizemi odaklandınız, ve imt 'den umudu kesmişmiydiniz...
 

c10

Один раз
LV
0
 
Katılım
Haz 19, 2019
Mesajlar
31
Tepkime puanı
18
Puanları
8
Açılmasına gün saydık
 

DeRtet

Bold Pilot geliyor
LV
0
 
Katılım
Haz 26, 2019
Mesajlar
17
Tepkime puanı
5
Puanları
3
Konum
Kenya
Bilgisayar başına oturduğum vakit sürekli kontrol ettiğim günler oldu. ...
Burada oluşan dostluklar eski ortamlar unutulmaz derecede..

at yarışı bahis siteleriyle aldatmış olabilirim ben ??
 

by_hero

LV
0
 
Katılım
Haz 27, 2019
Mesajlar
4
Tepkime puanı
6
Puanları
3
1 Yıllık süre içinde çok şeyler değişti usta :D 6 Ay .Net üzerine çalıştım 4 aydır php üzerine çalışıyorum :D 2 farklı şirket değiştirdim sektörde pişiyorum denebilir :D Bu arada buradakilerle iletişimi hiç koparmadık, @p4p4z @FIRTINA Loz tntone şişko hep iletişim halindeydik :D Ayrıca siber güvenliğe tekrar merak sardım denebilir :)
 
F

Felix

vallahi seni bekledik mec yavaş yavaş otursun yine ortam. güzelleşir buralar iyice
 

user-deleted

Offline
LV
0
 
Katılım
Haz 19, 2019
Mesajlar
9
Tepkime puanı
19
Puanları
3
İmt yokken genellikle Spy'da takıldım. Yer, yurt mekan değişikliği hiç denilecek kadar az oldu. Bir zamanlar spy ve imt'ye değil, sanala ara verdim. Real hayat zor, ve o dönem hiç olmadığı kadarda zorlaştı... Yaklaşık 2 bucuk 3 ay ortalarda yoktum. Döndüğüm zamanda başladığım yerden devam ettim.

Mec yeri geldi hayatımda alacağım kararlar ile ilgili hem ağabeylik hem kardeşlik yaptı. Sanalda meci şimdide olduğu eskiden de herkes tanırdı. İyiki mecin yanında yer almışım bugüne kadar. Zerre pişmanlığım yok. Sanalda yaptığımız sağlam İcraatlerle bazılarının kuyruğuna bastık, bu kuyruk acısıda içten dıştan tehdit almamıza sebep oldu. Dosttan çok düşmanımız var. Hiç bu konu hakkında kendimizi sorgulamadık neden bizim dosttan çok düşmanımız var? Hali hazırda meyve veren ağaç taşlanır. Taşlamaya devam etsinler bakalım :) ama sakın unutmasınlar, bizim kökümüz sağlam bırakın sökülmeyi eğrilmeyiz bile... :sneaky:
 
Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst