Neler yeni

(İnş bu tutar) İmha Timi İmzasız Logo //kincr (2 Viewers)

KocaReis

????
Credits
0
Ellerine sağlık bence arka fonu siyah yapip alttan hafif ışık kaynağı çaksan birde mavi ışımayı daha bölgesel yapsan tadindan geçilmez

Credits
0
Merhaba kardeşim çalısmana baktıgım zaman bu işe yenı basladıgını anlıyorum.

bundan sonrakı çalısmaların için bir kaç öneri vereyım ilk once hazır psd dosyaları ındırıp uzerınde oynamalar yap ne nedır iyice hakım ol daha sonra
yapmak ıstedıgın türde ki çalısmaların tutoriallerini izle ortaya kendı stilini çıkar

aklına takılan bir şey olursa sorabilirsin...

Credits
459
Merhaba kardeşim çalısmana baktıgım zaman bu işe yenı basladıgını anlıyorum.

bundan sonrakı çalısmaların için bir kaç öneri vereyım ilk once hazır psd dosyaları ındırıp uzerınde oynamalar yap ne nedır iyice hakım ol daha sonra
yapmak ıstedıgın türde ki çalısmaların tutoriallerini izle ortaya kendı stilini çıkar

aklına takılan bir şey olursa sorabilirsin...
hocam zaten kendimi geliştirmeye çalışıyorum ve program satın alacağım şuan bu tasarımı telden arka planı pc'den yaptım taşınacağım için pek vaktim olmuyor :) teşekkürler sorum olursa yazarım

Credits
0
ilk olarak sen hangi programları kullanmayı dusunuyorsun ?
Tavsiyem hem bilgisayar performansın hem senın ilerlemen adına once sadece photoshop yuklemen olacaktır.
Bütün programlarda yapacagın çalısmaların temelinde photoshop kullanacaksın once photoshopa hakım ol derim
sonra video mu yapacaksın intro mu yapacaksın logo mu çizeceksın ona karar verıp ona göre devam etmelisin

Credits
459
ilk olarak sen hangi programları kullanmayı dusunuyorsun ?
Tavsiyem hem bilgisayar performansın hem senın ilerlemen adına once sadece photoshop yuklemen olacaktır.
Bütün programlarda yapacagın çalısmaların temelinde photoshop kullanacaksın once photoshopa hakım ol derim
sonra video mu yapacaksın intro mu yapacaksın logo mu çizeceksın ona karar verıp ona göre devam etmelisin
önerdiğiniz program varmı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar