İnstagram DM atanın ip'sini bulmak

• Hack kategorilerindeki birçok içerik Gizli içeriktir yani sadece cevap yazarakı erişebileceğiniz türden içeriklerdir, ancak yeni üyelerin hack kategorilerine cevap yazması engellenmiştir ! spam ve sömürüye karşı bir tedbirdir, forumumuza katkı sunarsanız rütbeniz kısa sürede yükselir ve tüm forumu engelsiz kullanabilirsiniz.

drjacob

✪✪✪✪✪

Major
Başıma bela bi kız var takıntı yaptı , fake hesaptan yazıyor ama gerçek hesabından yazınca ben dğeilim diyor da bunun ip'sini bulmam lazım , bir php dosyası olsa o da ona tıklasa bana ip'si gelse bu tarz bir şey arıyorum bilgisi olan var mı ?

Mr.Emre

RedMaster

Üstat
PHP:
<?php

$ipAdresi = $_SERVER["REMOTE_ADDR"] . PHP_EOL;

file_put_contents("ip-adres.txt", $ipAdresi, FILE_APPEND);

?>

• Like
Tepkiler: Alfonse

drjacob

✪✪✪✪✪

Major
bunu sayfa.php diye oluşturup bir de ip-asres.txt oluşturacağım , sayfa.php'ye giren ip-adres.txt'ye ip'si yazılacak doğru mu hocam ?

PHP:
<?php

$ipAdresi = $_SERVER["REMOTE_ADDR"] . PHP_EOL;

file_put_contents("ip-adres.txt", $ipAdresi, FILE_APPEND);

?>

Onfroy

Taklitler Aslını Yüceltir

GrandPa
en basiti iplogger dan link alırsın şutlarsın karşı tarafa

NUKE

DUKE NUKEM

GrandPa
Başıma bela bi kız var takıntı yaptı , fake hesaptan yazıyor ama gerçek hesabından yazınca ben dğeilim diyor da bunun ip'sini bulmam lazım , bir php dosyası olsa o da ona tıklasa bana ip'si gelse bu tarz bir şey arıyorum bilgisi olan var mı ?
knk ip logger sitesini kullan link olustur st deki buldum seni o da korkup hemen bakacak ip adrsi telefon modeli vs vs düşer

• Like
Tepkiler: R@@T