Neler yeni

İnstagram hesap kapatma (1 Viewer)

Credits
0
Öncelikle ilk konum olduğu için şimdiden bir hatam varsa kusura bakmayın diyerek söze başlıyorum.

Hesap kapatma işlemleri form atarak yapılır herkes öyle yapar hatta şimdi aşşağıda formları ve gerekli herşeyi size paylaşacağım onlara tıklayarak gerekli bilgileri doldurup gönder butonuna basmanız yeterli olacaktır ve bunları yaparsanız hesap büyük oranda kapanır
NOT:Eğer kapanmazsa VPN açıp başka ülkelere geçip bu formları tekrar doldurun böylelikle biraz daha kapanma oranınız yükselecektir :)

FORMLAR:https://help.instagram.com/contact/383679321740945?helpref=faq_content
AÇIKLAMA:Hello instagram hack team, this profile artificially likes, followers or shares, re-share the same content and communicates with people for commercial purposes without their consent. And it exhibits all convincing threats and self-harming behaviors that can harm others. Individuals are targeted. Hate speech and discriminate people from their races, national origins, religions, gender, sexual identity, sexual orientation, disability and illness. Sadism against humans and animals is shared on censored excessive violence, including violent recordings and depictions of sexual assault. I think these behaviors are against the rules of instagram, and I remove this account from Instagram, and submit it to your request and information.

TACİZ VE ZORBALIK:https://www.facebook.com/help/contact/584460464982589

ÇIPLAKLIK VE CİNSELLİK:

ÖLÜM:

BUNLARI ATTIKTAN SONRA HESAP BÜYÜK ORANDA KAPANACAKTIR BAŞTADA DEDİĞİM GİBİ İLK FORM YAZIM OLDUĞU İÇİN LİKE VE GÜZEL YORUM ATARSANIZ BAYA SEVİNİRİM BUNDAN SONRA BURDA KALİTELİ İÇERİKLERLE KARŞINIZDA OLACAĞIM KENDİNİZE İYİ BAKIN HOŞÇAKALIN. :)

Credits
0
teşekkürler güzel bilgiler. kapanan hesabı nasıl açarız? mail adresi kayıpsa ama şifre varsa lakin maile doğrulama gidiyorsa nasıl gireriz. eski formlar çalışmıyor güncelleri biliyor musun?

Credits
0
teşekkürler güzel bilgiler. kapanan hesabı nasıl açarız? mail adresi kayıpsa ama şifre varsa lakin maile doğrulama gidiyorsa nasıl gireriz. eski formlar çalışmıyor güncelleri biliyor musun?
Selam öncelikle internetim de bir sıkıntı var düzeldiği zaman 1-2 güne düzelir bunun hakkında konu açacağım beni takipte kalırsan sosyal medya hakkında baya gelişme sağlasın ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar