• Hack kategorilerindeki birçok içerik Gizli içeriktir yani sadece cevap yazarakı erişebileceğiniz türden içeriklerdir, ancak yeni üyelerin hack kategorilerine cevap yazması engellenmiştir ! spam ve sömürüye karşı bir tedbirdir, forumumuza katkı sunarsanız rütbeniz kısa sürede yükselir ve tüm forumu engelsiz kullanabilirsiniz.

İnstagram kapanan hesabı açma

Staxx

LV
0

Hepinize yeniden merhaba ben Staxx bugün sizlere eğer İnstagram üzerinde kapatılan yani başkaı tarafından şikayet edilerek kapatılan hesabınız varsa onu nasıl geri açabileceğinizi göstereceğim öncelikle bunu form atarak yapacağınızı söyliyim ve aşşağı 4 tane form linkini bırakıyorum bunları doldurup yetkililere ileterek hesabını geri açabilirsiniz
Hidden content
You need to reply to this thread in order to see this content.

Staxx

LV
0

ihlal olan hesaplar hiçbir şekilde açılmıyor
Ne ihlali olduğuna bağlı çoğu hesap ihlal olsa bile açılır en kötü form dilini Türkçe değil almanca yada Portekizce doldurursun daha hızlı yanıt gelir ve hesap açılır

Padi

Sosyal Medya
LV
0

aynı şeyin +99999999999999 farklı konu hali gibi geliyor :)

mehmet00

LV
0

Hepinize yeniden merhaba ben Staxx bugün sizlere eğer İnstagram üzerinde kapatılan yani başkaı tarafından şikayet edilerek kapatılan hesabınız varsa onu nasıl geri açabileceğinizi göstereceğim öncelikle bunu form atarak yapacağınızı söyliyim ve aşşağı 4 tane form linkini bırakıyorum bunları doldurup yetkililere ileterek hesabını geri açabilirsiniz
[Hidden content]
bakalım

MassakeR

LV
0

[Hidden content]
İtiraz formu :d

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8