• Hack kategorilerindeki birçok içerik Gizli içeriktir yani sadece cevap yazarakı erişebileceğiniz türden içeriklerdir, ancak yeni üyelerin hack kategorilerine cevap yazması engellenmiştir ! spam ve sömürüye karşı bir tedbirdir, forumumuza katkı sunarsanız rütbeniz kısa sürede yükselir ve tüm forumu engelsiz kullanabilirsiniz.

İnstagram'a Giriş Tüyoları |Criser

Criser

LV
0
 
Katılım
Eyl 17, 2019
Mesajlar
4
Tepkime puanı
1
Puanları
3
Merhaba Gençler, İlk Konum İnstagram!

1= İnstagram Gönderi Silme
Paylaşımlarında #gt #autolike kullanan hesapların gönderilerini '' Kendine Zarar Verme'' olarak şikayet ederseniz gönderi kaldırılır.

2= İnstagram Hesap Kapatma
Biyografisinde ''Auto Like'' Veya ''Geri Takip'' yazan hesapları '' Kendine Zarar Verme'' olarak şikayet ederseniz hesap kapanır. (5K Üstü Zorlar)

3= İnstagram Hesap Hackleme
Bunun etkili yolu Sosyal Mühendislik' ten geçer.
Fake Login sayesinde hesapları alırsınız. Dilerseniz taslak dilerseniz SurveyMonkey mantığı ile ilerlersiniz size kalmış.

4= İnstagram Mavi Tik Alma
Minimum 500 takipçiniz olmalı ve adınız üzerine bir Web Site. Hesaptaki mail adresine Kurumsal Mail ekleyeceksiniz ve Sitenizin adresini profil sayfasına mutlaka ekleyin. Aynı kullanıcı adında birçok Sosyal Medya uygulamasına üye olun. Ufak bir Free Web Site açarak kendiniz hakkında haberler yapabilirsiniz etkili olur. Biyografiniz kurumsal olursa güzel olacaktır. Founder Of @
Ceo Of @ şeklinde.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst