Neler yeni

İnto The Night (1 Viewer)

Credits
1,445
Bir Diziyi İzledigim Zaman Gerçekten Çok Onem Verdigim Bir Sey Vardır Oda Akıcılıktır Ve Bu Dizi Gerçekten Aktı Gitti Ilk Bölüm Ne Olduğunu Anlamaya Çalışırken Birden Son Bölümde Bitirken Buldum Bir Sezonu 3.5 Saat Yani Ortalama Bir Türk Dizisinin Bir Bolümune Esit Filmde Ayaz Adında Türk Bir Karekterde Var Ama Pezevenk Bu Şaka Değil Valla Pezevenk Lan Bide Milliyetçi Italyan Asker Belcika Hava Kuvvetlerinden Helikopter Pilotu Yine Belcikali Ucak Ko Pilotu Bir Arap Bir Polonyali İki Rus Bir Siyahi Ve Felaket Seneryasu 2ci Sezonu Dort Gozle Bekliyorum Mehmet Kurtuluş Gibi Bir İsim Oynuyor Ayrıca 3 Ingiliz Askerde Katiliyor Ve Bir Fransiz Youtuberda Var Ucakla Gunesten Kaciyorlar Cok Meraklandin Biliyorum Bence Kos Izle Ve Gel

Credits
1,445
Ingilizcede büyük i olmaz tşk
bunu geçende biri soyledi tr klavyede ileri büyük yazıyorum ı ları küçük ama en klavyedede i yerine ' bu işareti koyuyorum elim alışmış ortaya karışık klavye düzenine benim kullandığım bilgisayarlar hep italyadan geldiği için genelde laptoplar için masaüstlerde tr olunca ve en klavyede lazım olunca böyle oluyor falza sorgulama beynın yanar

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar