Neler yeni

Yeni ↓10 Yıl Sonra ki Kendine Bir Not Bırak ↓ (1 Viewer)

Revonzy 

do not even afraid of god
1111xx
Credits
125,321
↓10 Yıl Sonra ki Kendine Bir Not Bırak ↓

vGIsMN.gif

10 Yıl Sonraki kendime not;
büyük konuşmayı, itlik ve serserilik yapmayı bırakıp düzgün bir insan ayrıca IT Mühendisi oldun mu?

☞ Sende Kendine Bir Not Bırak ☜

Revonzy 

do not even afraid of god
1111xx
Credits
125,321
Evet acik olur hala ve bu yazdigin mesaji 10 yil sonra okursun. :)
kaldı 6.5 yıl ... :)

10 Yıl Sonraki kendime not;
büyük konuşmayı, itlik ve serserilik yapmayı bırakıp düzgün bir insan ayrıca IT Mühendisi oldun mu?
3.5 yıl sonra gelen +up

büyük konuşmayı bırakmadım, aksine nerde ne zaman büyük konuşacağımı öğrendim. Büyük lokma yemem, ama büyük söz söylerim. Tutamayacağım sözler vermem.
itlik ve serserilik bırakılmıyor maalesef böyle doğmuşuz ghetto underground ruhlu biriyim çee
IT Mühendisi daha olamadım fakat hayallerimden birisi elbet bir gün.. (fakat çoğu IT Mühendisinden daha iyiyim ;) )

Yazın beyler 10 sene sonraki kendinize mesaj, 10 sene sonra okur gülersiniz.

• Like
Tepkiler: BQX

asil_ruh 

8 yıllık sanal dünyayı bırakma zamanı gelmişti.
onursal
Credits
581
Senden once milyarlarca insan yasadi ve senden sonra da milyarlarca insan yasayacak. Ozel biri degilsin bunu halen kabullenemediysen sik kafana kurtul. Hayat seni ne yone surukledi bilmiyorum ama babani anneni ve aileni ve onurunu ve en onemlisi kendini utandiracak mahcup dusurecek hicbir ise girme. Mutlu olmaya calis, 10 yil onceki halin bile sunu biliyor hayat bir yerde sonlanacak. Belki zenginsin belki mutlusun belki umutsuzsun belki olmussun bilmiyorum ama bunlari okuyorsan dusun hayatini neler oldu diye. Insallah bunlari gorursun.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar