Neler yeni

➡️Satılık Botnet Ddos- İrc @DolandırıcıZeynus⬅️ (1 Viewer)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Credits
0
Merhaba arkadaşlar, hepinizin bildiği gibi, internet sektöründe bahsettiğimiz botnet ve ddos-un rolü çok önemli.

700gbit gücüyle, tamamen satın almak istiyorsanız size bir kiralama şeklinde hizmet ediyorum.
Keyfi kullanmak yasaktır. Yasadışı yasadışı siteler için kullanılmalıdır.

Botnet ve ddos ile neler yapabilirsiniz?

Web sitelerini ve oyun sunucularını kapatabilir,
sitenize botnet ile vurabilirsiniz,
botnet ile rakiplerinizin reklamlarını yüksek bakiyeye artırabilir,
anti-seo yaparak, Google-dan düşmelerini sağlayabilirler,
kendi web sitenizin ziyaretçi sayısını artırabilir ve Google-da yükseltebilirsiniz,

hedef sitenizi günlerce kapalı tutabilirsiniz.

Hem ddos hem de botnet-in botnet ve ddos olarak ikiye bölünmesini sağlayabilirsiniz.

Ayrıca satın alabilirsiniz ...

DİKKAT: Ödemeler Sadece Bitcoin Ödemesini Kabul Ediyoruz. Arkadaşlar .. Aylık ve Ömür Boyu Saldırı için Bana Ulaşabilirsiniz.

Fiyat hakkında bilgi vermiyorum. Videolarımı Herkesin Bütçesine Göre İzleyebilirsiniz. Bir şeyler yapmaya çalışabilirim.

İletişim Telegram: @DolandırıcıZeynus

Telegram Grup Adresimiz: https://******

Saldırı Videolarım .. STRESS VIP DDOS!

VIP STRES VİDEOSU: https://www.youtube.com/channel/UCSOynWg...jyA/videos

Credits
0
Hocam selamar Alien Banking Botnet lazım elinde var mı? eskiden bi rus forumunda sağlam kaynağım vardı oradan 3' aylık kiralama yapıyorduk ekip olarak lakin uzun zamandır bu işlere ara verdiğim için forumu kapatmışlar yeni adresi de bilmiyorum bundan ötürü giydirme olmayan üzerinde saçma sapan oynama yapılmamış orjinal Alien Banking Botnet Rat kiralamam lazım. Web Tasarım, UI/UX Arayüz Tasarım, SEO, Dijital Pazarlama alanında hizmet veriyorum bu yönde taleplerin olursa yardımcı olurum. Banking Botnet kiraladıktan sonra Cloaker + Eşikli reklam hesabı Proxy Socks5 v.b kullanarak direk dikkat çekici, güzel slogan ve içeriğe sahip onepage yemlemek için site kurup reklam basacağım ordan da Alien Rattan oluşturduğum .apk dosyasını indirenler üzerinde işlemler yapacağım. Geçmişte çok sağlam paralar kaldırdık para bitti aşk bitti şimdi tekrar aynı muhabbetlere dönmem gerek yardım edebileceğini umuyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar