Neler yeni

Satiş ➤ Düşüşü olmayan takipçi ⚠ (1 Viewer)

Credits
1,563
Hemen Düşen kalitesiz Saatlerce bekleten yavaş yavaş gelen takipçilerden değildir anlık gönderim max 10dakika düşüşü olmayan takipçilerdir Düşüş olmadığı için eski kurulum ilk maiili hesaplara 100k basıp 800-1000₺ ye sattığım oldu. Benim gibi yapabilir & normal satabilirsiniz Neyse fazla uzatmayalım konuya gelelim fiyatlar şu şekilde

düşüş yoktur olması durumun'da fazlasıyla telafi yapmaktayım.

10k 45₺

20k 85₺

50k 200₺

100k 380₺

satılan gereksiz pahalı sonradan düşme olacak takipçiler değildir ve fiyatı Minimum tuttum post altında gereksiz yorumlar atmayın lütfen iyi forumlar

Escrow kabül - alıcıya aittir.
mavi tikli twitter bulunur ek olarak detay ve fiyat için yazabilirsiniz

Credits
39
Hemen Düşen kalitesiz Saatlerce bekleten yavaş yavaş gelen takipçilerden değildir anlık gönderim max 10dakika düşüşü olmayan takipçilerdir Düşüş olmadığı için eski kurulum ilk maiili hesaplara 100k basıp 800-1000₺ ye sattığım oldu. Benim gibi yapabilir & normal satabilirsiniz Neyse fazla uzatmayalım konuya gelelim fiyatlar şu şekilde

düşüş yoktur olması durumun'da fazlasıyla telafi yapmaktayım.

10k 45₺

20k 85₺

50k 200₺

100k 380₺

satılan gereksiz pahalı sonradan düşme olacak takipçiler değildir ve fiyatı Minimum tuttum post altında gereksiz yorumlar atmayın lütfen iyi forumlar

Escrow kabül - alıcıya aittir.
mavi tikli twitter bulunur ek olarak detay ve fiyat için yazabilirsiniz

Ben alırım 100k falan nasıl guvenivem peki daha fazlasını da alırım mavitik te hakkından özelden yaz bana

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar