• Hack kategorilerindeki birçok içerik Gizli içeriktir yani sadece cevap yazarakı erişebileceğiniz türden içeriklerdir, ancak yeni üyelerin hack kategorilerine cevap yazması engellenmiştir ! spam ve sömürüye karşı bir tedbirdir, forumumuza katkı sunarsanız rütbeniz kısa sürede yükselir ve tüm forumu engelsiz kullanabilirsiniz.

1 Günde 2500$ - Bitcoin Alım Satım - Dünyanın En Güvenilir, En Büyük Borsası (Resimli Anlatım)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Binance Nedir?
Binance, çeşitli kripto para ticareti için bir platform sağlayan bir kripto para borsasıdır. Ocak 2018 itibarıyla Binance, işlem hacmi açısından dünyanın en büyük kripto para borsasıydı. Binance, daha önce yüksek frekanslı ticaret yazılımı yaratan bir geliştirici olan Changpeng Zhao tarafından yazıldı.

Nasıl Kayıt Olunur?

İlk olarak siteye girip üye oluyoruz. Buradan kayıt olabilirsiniz. Daha sonra gelen kısmı dolduruyoruz.


Daha sonra Hesap Oluştur butonuna tıklıyoruz ve devam ediyoruz.


Sonraki adımda ise e-posta adresine gelen doğrulama kodumuzu giriyoruz. Unutmayın, güvenlik için e-posta erişiminiz lazım olacak. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra alt kısımda yer alan ekran ile karşılaşacaksınız.


Bu kısımdan varsa Bitcoin, Ethereum ve bir çok kripto paranızı cüzdanınıza aktarabilirsiniz. Eğer yoksa, itibari para yatırma diyip devam ediyoruz.Daha sonra Papara veya Banka kartı ile Borsaya para gönderme işlemimizi gerçekleştiriyoruz.

Yaklaşık 3-4 dakika içerisinde bakiyemiz görünüyor olacak. Mevcut bakiyeniz ile düşük miktarda Bitcoin alıp, yükselince satarak kazanabilirsiniz. Ben Erd denilen bir altcoin aldım 24 saaten kısa bir sürede 3000 dolar civarında kazandım. (1Dolar =7 TRY)

Kazancıma ait ekran görüntüsünü de paylaşıyorum. İlk görsel öncesi, sonraki görsel sonrasıdır.

 
Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt