Yeni 10 GB Boyutunda Gerçek Şifrelerden Oluşan WordList (1 Viewer)

asil_ruh

İletişim instagram: asilruh.1
kidemli152
Katılım
May 15, 2021
Mesajlar
222
güzel konu ek olarak birkaç detay vereyim:

elimizdeki hashin gerçek halini bulmak için:
weakpass.org bu konuda bir numaradır. şuradaki 3a ya da 3 kod adlı wordlistleri öneririm. (https://weakpass.com/wordlist)
eğer VDS varsa deneyin kendi makinenize yazık etmeyin.(Formül = Sağlam ekran kartlı VDS + weakpass3a + hashcat)

bruteforce için:
eğer türkçe wordlist arıyorsanız fazla seçenek yok şunu denersiniz: https://raw.githubusercontent.com/utkusen/turkce-wordlist/master/wordlist.txt (Türkçe dili olan bütün uygulamalarda iş görür.)(SSH, FTP gibi servislerin giriş kısmına bruteforce içinde iş görür.)
ek olarak kişiye özel wordlist hazırlamak için: cupp.py adlı yazılımı kullanabilirsiniz.(ne kadar verimli tartışılır) (https://github.com/Mebus/cupp) (Sosyal medya uygulamalarında daha çok iş görür.)
hedef bir web uygulamasındaki yazılardan wordlist oluşturmak için cewl yazılımını öneririm.(amacına göre en iyisi) (SSH, FTP daha çok iş görür.)
 

asil_ruh

İletişim instagram: asilruh.1
kidemli152
Katılım
May 15, 2021
Mesajlar
222
ek olarak kısa bir yol var kişiler her yerde aynı parolayı kullanır. eğer pastebin, github gibi yerlerde daha önce leak edilmiş bir bilgi varsa o bilgiyi de giriş için deneyin. yani parola leak edilmişse parolayı deneyin. email leak edilmişse email üzerine osint gerçekleştirin.

yani interneti iyi kullanın.
 

₪DUBLAJ♛

𝗦𝘄𝗲𝗲𝘁 𝗱𝗿𝗲𝗮𝗺𝘀 𝗺𝗮𝗱𝗲 𝗼𝗳 𝘀𝗰𝗿𝗲𝗮𝗺
uzmannnnn
Katılım
Ağu 8, 2021
Mesajlar
415

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar