Neler yeni

100TL Bilgisayar Sahibi Olmak (1 Viewer)

Credits
224
Merhaba arkadaşlar eğer sadece İnternet ve Youtube kullanacaksanız bu tip bir bilgisayar işinizi çok rahat görebilir.
Öncelikle bu sistem bir hayal ürünü değildir veya böyle bir şeyin imkanı yok diye düşünmeyim ben şuan bu konuyu paylaşırken burada paylaşacağım sistemi kullanıyorum zaten fotoğraflar'dan anlayacaksınız.
Sistem Özellikleri ;
Amd athlon 64 x2 5000+ işlemci
Asus M2A-MX anakart
Kingston DDR2 2GB Ram
Nvidia GeForce 7300 256MB Ekran Kartı
WD 250GB Sata Harddisk
15'' Fujitsu Siemns lcd monitör
Not Klavye ve mouse takılmayın onlar bilgisayar'dan pahalı :)
148
Bit pazarları ve hurdacılar'dan rahatlıkla temin edebilirsiniz ama orada denemeniz gerekiyor bunun içinde biraz bilgiye ihtiyacınız olacak
a6196b23ba4.jpeg

Mercenary

Don Vito
majorrr
Credits
0
Güzel bir konu ihtiyaci olan arkadaşlar düşünebilir internette gezmek video izlemek için ideal bir bilgisayar klavye mausu satıp bir üst modele geçebilirsin :D

Credits
224
100 tl için gerçekten güzel iş çıkarmışsın, iş görüyormu görüyor.
Herkes yapabilir ulaşılamayacak bir şey değil sadece biraz araştırmak bakmak lazım ama şöyle'de bir şey var bizim milletimiz ihtiyacından fazlasını istiyor ben oyun oynayan biri değilim bilgisayar'da sadece filim izlemek ve bir şeyler okumak için giriyorum benim için bu bilgisayar ile i7 9900K işlemcili bir bilgisayar bile aynı görevi görecek
Seni cumhurbaşkanı başbakan yapmak lazım 24 saatte ülkeyi süper güç yaparsın :D
Bana yol vermiyorlar bir yol verseler doları -5 tl yaparım Zaaa:

DarksoN

Beyaz Takkeli
majorrr
Credits
285
Merhaba arkadaşlar eğer sadece İnternet ve Youtube kullanacaksanız bu tip bir bilgisayar işinizi çok rahat görebilir.
Öncelikle bu sistem bir hayal ürünü değildir veya böyle bir şeyin imkanı yok diye düşünmeyim ben şuan bu konuyu paylaşırken burada paylaşacağım sistemi kullanıyorum zaten fotoğraflar'dan anlayacaksınız.
Sistem Özellikleri ;
Amd athlon 64 x2 5000+ işlemci
Asus M2A-MX anakart
Kingston DDR2 2GB Ram
Nvidia GeForce 7300 256MB Ekran Kartı
WD 250GB Sata Harddisk
15'' Fujitsu Siemns lcd monitör
Not Klavye ve mouse takılmayın onlar bilgisayar'dan pahalı :)
Ekli dosyayı görüntüle 148
Bit pazarları ve hurdacılar'dan rahatlıkla temin edebilirsiniz ama orada denemeniz gerekiyor bunun içinde biraz bilgiye ihtiyacınız olacak
a6196b23ba4.jpeg
Maus ve klavye daha pahalı sanki ama gayet güzel olmuş :D eline sağlık

Fabriel 

FabSec Lab.
titan
vip
Credits
3,503
Filmde izlenir bağladın mı ses sistemine + müzikde dinlenir.Oyun bile oynarım yama yapar + üstüne forum internet sörfü derken.

En eski bilgisayarımdan biri 1 gb ram - 2 işlemci - 128 mb ekran kartı - 40 gb hdd - tüplü monitor - lite xp - ile bunları yapıyordum.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar