Neler yeni

10Tl ye Origin Hesabı Tuzağı (1 Viewer)

Credits
0
- öncelikle hiçbir şekilde önermem paranızı biriktirip oyunu alın ben aldım biraz araştırınca bin pişman oldum zaten sağda solda lhesaplar cirit atıyor ben onları da önermem (siteleri gizli tutacağım biz sebep olmayalım) -
Size satılan hesapların hepsi çalıntıdır. Her zaman bir garanti verilir size örneğin; 3 ay garantili ve 3 kere değişim hakkı.
Bu 10 tl ye bulunabiliyor ama 3 ay sonra hesap sizden gidiyor. Hesapların mantığı şu; içlerinde 12 aylık 9 aylık origin basic olur. (origin basic xbox pass gibi bir şeydir yani o kadar ay boyunca oyunları ücret ödemeden oynarsınız).
Yanında bir de steam altın veya normal random key verildiği söyleniyor bana ellerinde olmadığını o yüzden bir origin hesabı vereceklerini söylediler ama verdikleri origin hesabı çalıntı hesap sitesinin en üstündeki hesaptı(hesaba girebildim) en üstündeki origin hesabıydı insan ortadan alır bari...

İlla ki alacağım diyorsanız offline olanlar var mesela fifa 20 offline eğer halihazırda bir origin kullanıcısı değilseniz (bu çok önemli) onlar size yapımını anlatacak, bir bat dosyasıyla kapatıyorsunuz origin'in inretnet erişimini bu da 10 tl ama kesin inretnette bedava bulursunuz bu yolu da bilidiğiniz gibi zaten fifa 20 nin cracki yok

Umarım yararlı olmuştur hatam varsa affola

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar