Neler yeni

Önemli 14.000 uyemiz hayirli olsun (1 Viewer)

MecTruy 

Yaşlı Kurt
1111xx
Credits
29,249
14 k uye ye ulaştık. İmhatimi.org makus talihini yendi ve geleceğe umutlu bir adım atmayı başardı, 17 yıllık çınar ağacı suanda turkiyenin faal kalan en eski Hack forum sitesi, bununda getirmiş olduğu motivasyon ve sorumluluk ile çok daha kararlı şekilde ilerleme kararı aldık. Tüm yönetim ekibine teşekkür ederim , herkes elinden geleni yapıyor, kiz-erkek farketmiyor ama özellikle kızlara da ekstra teşekkür ederim , bu işlerin sadece erkek işi olmadığını ve bir kızında neler yapabileceklerini gösterdiler ve Imt nin gururu oldunuz.

Insanlar hep konuştu imt bitti, imt toparlayamaz vs biz yönetim olarak sadece güldük geçtik, kimseden imt nin vizyonu ve geçmişini anlamasını bekleyemezdik çünkü bu site kurulduğunda doğan çocuklar bu yorumları yapıyordu, burayı piyasadaki title kısmında Hack forum forum yazan siteler ile karıştırıyor ve kiyasliyorlardi , sonra ise imt nin sürekli bu yorumları bos çıkarmasına anlamda veremiyorlar, kardeşlerim imt bir site değil bir fikirdir ve fikirlere kurşun işlemez "venedetta" , ve bizler alkış pesinde değiliz hiç olmadık , biz çoktan geçtik o yollardan.

Bizi 17 yıldır ayakta tutan ve her zorluğu aşmamızı sağlayan şey aslında sadece bu sitenin çok eski oluşu değil, Aile ortamıdır! İmha ailesi olduğu sürece güçlü kalmaya devam edeceğiz. IMT sevgisi herzaman kalbinizde olsun. Hicbirzaman kötü insanların kalbinizi kötülük ve nefret ile doldurmasına izin vermeyin.

Yıl sonu uye hedefimiz 20.000 üyedir.

N0rvecli

Grup soydan, akıl egodan üstündür.
majorrr
Credits
60
14 k uye ye ulaştık. İmhatimi.org makus talihini yendi ve geleceğe umutlu bir adım atmayı başardı, 17 yıllık çınar ağacı suanda turkiyenin faal kalan en eski hack sitesi, bununda getirmiş olduğu motivasyon ve sorumluluk ile çok daha kararlı şekilde ilerleme kararı aldık. Tüm yönetim ekibine teşekkür ederim , herkes elinden geleni yapıyor, kiz-erkek farketmiyor ama özellikle kızlara da ekstra teşekkür ederim , bu işlerin sadece erkek işi olmadığını ve bir kızında neler yapabileceklerini gösterdiler ve Imt nin gururu oldunuz.

Insanlar hep konuştu imt bitti, imt toparlayamaz vs biz yönetim olarak sadece güldük geçtik, kimseden imt nin vizyonu ve geçmişini anlamasını bekleyemezdik çünkü bu site kurulduğunda doğan çocuklar bu yorumları yapıyordu, burayı piyasadaki title kısmında hack forum yazan siteler ile karıştırıyor ve kiyasliyorlardi , sonra ise imt nin sürekli bu yorumları bos çıkarmasına anlamda veremiyorlar, kardeşlerim imt bir site değil bir fikirdir ve fikirlere kurşun işlemez "venedetta" , ve bizler alkış pesinde değiliz hiç olmadık , biz çoktan geçtik o yollardan.

Bizi 17 yıldır ayakta tutan ve her zorluğu aşmamızı sağlayan şey aslında sadece bu sitenin çok eski oluşu değil, Aile ortamıdır! İmha ailesi olduğu sürece güçlü kalmaya devam edeceğiz. IMT sevgisi herzaman kalbinizde olsun. Hicbirzaman kötü insanların kalbinizi kötülük ve nefret ile doldurmasına izin vermeyin.

göz yaşım pıt

zodiax

𝐉𝐚𝐯𝐚𝐒𝐜𝐫𝐢𝐩𝐭 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫
majorrr
Credits
2,622
Bi an Ppyi tanıyamadım hangi lavuk atmış dicektim şsöwşsöaşzöa

C4-

??
kidemli152
Credits
0
14 k uye ye ulaştık. İmhatimi.org makus talihini yendi ve geleceğe umutlu bir adım atmayı başardı, 17 yıllık çınar ağacı suanda turkiyenin faal kalan en eski hack sitesi, bununda getirmiş olduğu motivasyon ve sorumluluk ile çok daha kararlı şekilde ilerleme kararı aldık. Tüm yönetim ekibine teşekkür ederim , herkes elinden geleni yapıyor, kiz-erkek farketmiyor ama özellikle kızlara da ekstra teşekkür ederim , bu işlerin sadece erkek işi olmadığını ve bir kızında neler yapabileceklerini gösterdiler ve Imt nin gururu oldunuz.

Insanlar hep konuştu imt bitti, imt toparlayamaz vs biz yönetim olarak sadece güldük geçtik, kimseden imt nin vizyonu ve geçmişini anlamasını bekleyemezdik çünkü bu site kurulduğunda doğan çocuklar bu yorumları yapıyordu, burayı piyasadaki title kısmında hack forum yazan siteler ile karıştırıyor ve kiyasliyorlardi , sonra ise imt nin sürekli bu yorumları bos çıkarmasına anlamda veremiyorlar, kardeşlerim imt bir site değil bir fikirdir ve fikirlere kurşun işlemez "venedetta" , ve bizler alkış pesinde değiliz hiç olmadık , biz çoktan geçtik o yollardan.

Hayırlı olsun cem abi nice 20klara

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar