Neler yeni

Coinsiz 14-15 Yaşındaki Tokatçıların Sonu (1 Viewer)

RedSamuray

Multi Millionaire Of Gold Empire
uzmannnnn
Credits
2,529
Daha 14-15 yaşlarında olup milleti tokatlayan dolandıran dini ve milli değerlere küfür eden gerçek hayattan haberleri olmayan "çocukları" ifşa edicem.

ve son olarak bu yaşlarda bu bahsettiğim şeyleri yapan "çocuklar" size sesleniyorum kimse tam anlamıyla anonim değildir doğduğunuzda size verilen bir kimlik var ve o kimlikleriniz olduğu sürece dünyanın neresinde olursanız olun sizi bulurum.

Toothless

Ulusum ulusların en büyüğüdür TÜRK OĞLU TÜRKÜM BEN
majorrr
Credits
1,130
Daha 14-15 yaşlarında olup milleti tokatlayan dolandıran dini ve milli değerlere küfür eden gerçek hayattan haberleri olmayan "çocukları" ifşa edicem.

ve son olarak bu yaşlarda bu bahsettiğim şeyleri yapan "çocuklar" size sesleniyorum kimse tam anlamıyla anonim değildir doğduğunuzda size verilen bir kimlik var ve o kimlikleriniz olduğu sürece dünyanın neresinde olursanız olun sizi bulurum.

Bunda bir sakınca olduğunu düşünmüyorum milleti dolandırmasında oyunlarda hesap alımı takası vb. yasaktır hemen hemen her oyunda şimdi gidip sen hesap almaya kalkışırsan yarra yersin tabii

Credits
39,242

ya olm sorgudan çocugun ailesini bulup ailesine şikayet etmek ne amk apodwkawpdokawpadkwoopawdkowadpokadw

RedSamuray

Multi Millionaire Of Gold Empire
uzmannnnn
Credits
2,529
Bunda bir sakınca olduğunu düşünmüyorum milleti dolandırmasında oyunlarda hesap alımı takası vb. yasaktır hemen hemen her oyunda şimdi gidip sen hesap almaya kalkışırsan yarra yersin tabii
mesele 14 yaşında bir çocuğun dolandırıcılık yapması değil sadece bu milletin dini ve milli değerlerine küfür etmesi Atatürk'e Şehitlere Ve Dinimiz Olan İslama küfür etmesi
ben şahsım adına o çocuğun dolandırıcılık yapmasına karşı değilim ben ettiği küfürlere karşıyım ama sana bu küfürler hoş geliyorsa bunu bilemem.

ayrıca profilinde yazan şu yazı dikkatimi çekti

Ulusum ulusların en büyüğüdür TÜRK OĞLU TÜRKÜM BEN​

bu yazıyı sen sırf hava olsun diye yazdın sanırım çünkü bu yazıyı yazan bir insan kendi milletini dolandırmaz dolandıranada sahip çıkmaz.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar