Neler yeni

- 20 Yaşından Önce Yapılması Gerekenler - (2 Viewers)

• Konbuyu başlatan Roselly
  • Başlangıç tarihi
R

Roselly

Bakın arkadaşlar 20 li yaşlara gelene kadar edindiğiniz arkadaşlıklar hatta 20 li yaşların içindeki arkadaşlıkların hiçbirisi kalıcı olmaz belki 1 arkadaşınız kalır, sizler şuanda ağustos böcceği gibi geziyorsunuz, cebinizde 100 tl varsa kral gibi hissediyorsunuz , durun daha iş sahibi olacaksınız sonrada meslek sahibi olacaksınız, aile kuracaksınız, şimdilerdeki hedefiniz mcdonaldsda hamburger yemek ama ilerde ev , araba alma yoluna gideceksiniz herşey değişecek, ve şuanda canımmmm arkadaşım kankadan öte kardeşşimm dediğiniz kişiler hayatınızda asla olmayacak, bu yüzden arkadaş ediniyim sağlam samimi arkadaşlıklarım olsun diye uğraşmayın , kendinize yatırım yapın bakın Roselly aplanız nediyor dil öğrenin önemli kurslara gidin vaktinizi sürekli kişisel gelişime harcayın, arkadaş ve sevgili peşinden koşarsanız ortalama bir çomar olarak yaşam sürersiniz ve iş yerinizde öğlen arasında bir köşeye çekilip sigaranızı içersiniz bir elinizde leş gibi kahveniz olur süre dolmadan ikisini bitirip tekrar beş para etmez insanların emri altında abuk subuk bir hayat yaşarsınız.
Bu kadar güzel anlatılabilirdi

Credits
1,445
Bakın arkadaşlar 20 li yaşlara gelene kadar edindiğiniz arkadaşlıklar hatta 20 li yaşların içindeki arkadaşlıkların hiçbirisi kalıcı olmaz belki 1 arkadaşınız kalır, sizler şuanda ağustos böcceği gibi geziyorsunuz, cebinizde 100 tl varsa kral gibi hissediyorsunuz , durun daha iş sahibi olacaksınız sonrada meslek sahibi olacaksınız, aile kuracaksınız, şimdilerdeki hedefiniz mcdonaldsda hamburger yemek ama ilerde ev , araba alma yoluna gideceksiniz herşey değişecek, ve şuanda canımmmm arkadaşım kankadan öte kardeşşimm dediğiniz kişiler hayatınızda asla olmayacak, bu yüzden arkadaş ediniyim sağlam samimi arkadaşlıklarım olsun diye uğraşmayın , kendinize yatırım yapın bakın Roselly aplanız nediyor dil öğrenin önemli kurslara gidin vaktinizi sürekli kişisel gelişime harcayın, arkadaş ve sevgili peşinden koşarsanız ortalama bir çomar olarak yaşam sürersiniz ve iş yerinizde öğlen arasında bir köşeye çekilip sigaranızı içersiniz bir elinizde leş gibi kahveniz olur süre dolmadan ikisini bitirip tekrar beş para etmez insanların emri altında abuk subuk bir hayat yaşarsınız.
hocam biz işe girdikte ne oldu projeye almıyorlar 4 yıllık duruken niye 2 yıllık çalıştıracakmış beyefendi kendi işletmenizi kurmayana kadar sizin ağzına sıçıp ek mesaiye zorlayan patronların elinde çürüsünüz

Credits
3,028
Bence 20 yaşına kadar en az bi 10+ saat bilgisayar ile uğraşmaya/öğrenmeye çalışmak gereklidir ( tabiki sonraki yaşlar için de gerekli). Gerçi bende pek fazla etkisi olmadı hala otobüs bekler gibi olduğum yerde duruyorum. Kesinlikle arkadaş/eş/dost gibi boş vakit geçirilmemeli. Geriyi düşündüğüm zaman keşke daha fazla emek verip çalışsaymışım diyorum.

Credits
1,445
Ha bir de sigara içmeyin. Sonra iki adım atınca diliniz dışarı çıkıyor
içmeyin mq ben toplasan bi iki kere içmişimdir oda sevgili zoruyladır ne gerek var anlamıyorum niye millet bukadar meraklı ne var bunun içinde ben mi anlamıyorum malım hiç bi yarragıma yaradığı yok sırf maddi manevi israf zamanınızı paranızı sağlığınızı almaktan başka hiçbir getirisi yoktur

R

Roselly

içmeyin mq ben toplasan bi iki kere içmişimdir oda sevgili zoruyladır ne gerek var anlamıyorum niye millet bukadar meraklı ne var bunun içinde ben mi anlamıyorum malım hiç bi yarragıma yaradığı yok sırf maddi manevi israf zamanınızı paranızı sağlığınızı almaktan başka hiçbir getirisi yoktur
Kömür yemekle aynı tat merak eden kömür yesin

Credits
0
Kesinlikle yanınızdaki kalabalığı eleyin, gerçekten sizi umursayan kişilerle beraber olun en basitinden acil bir durum uydurun ve yardım isteyin bakalım kim neler yapacak sizin için :)
reis vala dediğine benzer bir şey yaptım sonra Kendimi Bu Forumda Buldum. Şuanlık İyi ki gelmişim diyorum ortam olarak ,gercek hayattaki arkadaşlardan daha iyi arkadaşlar var .

Credits
3,028
Sigara kısa vadede sadece iyi hissettiriyor. Uzun vadede Dilinize 'shutdown now' komutu vermekten başka bir iş yapmıyor tat almanız güçleşiyor. 2 adım yürüyemiyorsunuz çayı a4'e sarıp içseniz daha yararlı olur. Günde 2 paket içen biri olarak gece öksürük ile uyanabilirsiniz.

Credits
0
özentilik amk

Onfroy

too late
ye152
Credits
0
geleceğine yatırım yap. hedeflerini belirle kendine yol çiz, hayatı öğren her zaman 1 adım ötesini düşün, hayallerini,hedeflerini öldürülmesine izin verme ve sonsuza kadar yaşayacakmış gibi hayal et, bugün ölecekmiş gibi yaşa.

R

Roselly

geleceğine yatırım yap. hedeflerini belirle kendine yol çiz, hayatı öğren her zaman 1 adım ötesini düşün, hayallerini,hedeflerini öldürülmesine izin verme ve sonsuza kadar yaşayacakmış gibi hayal et, bugün ölecekmiş gibi yaşa.
Ve remember remember the 5th of november

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar