Neler yeni

2008 imt logo (1 Viewer)

MecTruy 

Yaşlı Kurt
1111xx
Credits
29,378
Bu logoyu yaptırdığım günü hatırlyorum Turk0us'a ısrarla kabloları çek bannere diyordum, oda ilkten nasıl yani diyordu :D tarif ettim ona işte sağdan soldan kablolar gelecek sonra hepsi ortada birleşecek ve birleştiğii yerde bir enerji akımı olacak diye, çocuk nasıl istediysem öyle yapmıştı, şuanki tasarımcılar bu banneri yapamazlar emin olun, hatta gidin r10'da gösterin bunu yapamıyorlar, hepsi alışmış market manav logosu yapmaya

Credits
1,445
eski logo çok iyimiş la 3 yıldımız varmış kaplan felan varmış bunu kullansak ya daha havalı ama sanki bi tık chelsea logusundan esinlenme var

Credits
10
@Mectruy
Bu logoyu yaptırdığım günü hatırlyorum Turk0us'a ısrarla kabloları çek bannere diyordum, oda ilkten nasıl yani diyordu :D tarif ettim ona işte sağdan soldan kablolar gelecek sonra hepsi ortada birleşecek ve birleştiğii yerde bir enerji akımı olacak diye, çocuk nasıl istediysem öyle yapmıştı, şuanki tasarımcılar bu banneri yapamazlar emin olun, hatta gidin r10'da gösterin bunu yapamıyorlar, hepsi alışmış market manav logosu yapmaya

O zamanın vermiş olduğu heyacan, anlayış ve kabiliyet müthişti, hem istediklerini anlayabilecek hem cevap verecek ve ortaya şahı eser çıkartabilecek olmak müthişti. sadece yetenekli olmak değil sabırlı da olmak mühimdi ısrarla kablo isteyen bir adam var trafo nerede santral nerede hiç sormadan üşenmeden çıkartmış ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar