• Hack kategorilerindeki birçok içerik Gizli içeriktir yani sadece cevap yazarakı erişebileceğiniz türden içeriklerdir, ancak yeni üyelerin hack kategorilerine cevap yazması engellenmiştir ! spam ve sömürüye karşı bir tedbirdir, forumumuza katkı sunarsanız rütbeniz kısa sürede yükselir ve tüm forumu engelsiz kullanabilirsiniz.

30 DAKIKALIK SE* İÇİN ....

SpyWhite

Sıradan Biri
1598234607675.png

GÜNÜMÜZDE ONCA İNSANLIK DIŞI OLAYLAR GELİYOR
BUNU YAPAN KİŞİLERE BAKINCA ÇOĞUNLUKLA KÜÇÜKKEN SORUN YAŞAYAN DIŞLANAN BİREYLER OLDUĞU
GERÇEĞİ ORTAYA ÇIKAR.
UNUTULMAMALIDIR Kİ BİR KİŞİ BİLE ÇOK ŞEY DEĞİŞTİREBİLİR.
BU YÜZDEN SADECE 30 DAKİKALIK ZEVK İÇİN BAKAMAYACAĞI BİR ÇOÇUĞU DÜNYAYA GETİREN VE HİÇBİR GÖREVLERİNİ YAPMAYAN EBEVEYINLERDE SUÇLUDUR.
 
Bir keresinde bir hocam anısını anlatmıştı. Polisken arap bir insan polis merkezine gider ve anlattığı olay şu. Benim 2 çocuğum var 2 çocuğun anneleri farklı. Şimdi ise tesadüfen tanıştılar ve evleniyorlar dedi. Arap çok büyük günah olduğu için perperişan durumda olur sonrasını bende bilmiyorum k.b (Her arap aynı diyemem aynı şekilde kötü insanlar her yerde var). Yani herşey 250 gram değil. Gücünüzü zamanı gelinceye kadar saklayın sonuçta müslüman ülkeyiz bir keresinde kızınla evlenmem dediği için çocuğun neyse anladınız. Hem kulağa hoş gelmiyor hemde kötü birşey.
 
Üst