Neler yeni

Satiş 33k Projelik Hesap 125 TL (1 Viewer)

Credits
48
İlk maili var çalıntı değil kendi açtığım hesaptır alan kişi ihlal yapmadığı sürece hesaba hiç bir şey olmaz 2021 kurulumdur takipçisi şu an 33.2k'dır

* Düşüş minimum olur (ücretsiz telafi ederim düşüş olursa)

Detaylı bilgi için PM

SHuTTeRLooK

Forumun en eski üyelerinden :)
stad
cracker
Credits
424
Organik kasılmadı organik olsa bu fiyatın bilmem kaç katı olur global gerçek takipçilerin hepsi aktifliği yok panelden atılmıştı yani kısacası bot olarak atılmadı botların hepsi silinir global gerçek hepsi kısacası
Dostum bi panelin toplam maliyeti siksen 100 lira .d
Neyse işine karışmak gibi oluyor
Hayırlı satışalr

Credits
48
Dostum bi panelin toplam maliyeti siksen 100 lira .d
Neyse işine karışmak gibi oluyor
Hayırlı satışalr
ne gibi anlamadım 100tlye 33k atabilirim mi demek istedin at o zaman 1 hafta hesabı izle bakayım 33kdan kaç takipçi kalacak dene ve gör takipçi basmak isteyen varsa dolu site smm panel dolu 10k atsınlar 1 hafta sonra 3k kalsın :ROFLMAO:

Credits
48
2 günde 3 düşmüş sadece 1 haftada 2 de düşebilir 5 de belli olmuyor o ama çok az düşüş ben düşüşe karşı ek hesap alındıktan sonra ek takipçi atarım hesap toplam 33-36k arası olur düşüş minimum olur

SHuTTeRLooK

Forumun en eski üyelerinden :)
stad
cracker
Credits
424
ne gibi anlamadım 100tlye 33k atabilirim mi demek istedin at o zaman 1 hafta hesabı izle bakayım 33kdan kaç takipçi kalacak dene ve gör takipçi basmak isteyen varsa dolu site smm panel dolu 10k atsınlar 1 hafta sonra 3k kalsın :ROFLMAO:
Dostum öyle demek istemedim yanlış anladın
Diyorum ki smm panel kurup 100 tl ye .d
Düşmeyen user var aq

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar