Neler yeni

Aşk yaşantım :D (1 Viewer)

Credits
0
Sevdiğim bir kız var aslında onu sevdiğimi 1-2 gün önce farkettim o günün gecesindede saat 2:00 gibi mesaj attım sevgilisi olduğunu bilmiyordum uzun uzun yazdım

(+ BEN) (- O)

+ sana karşı birşeyler hissediyorum (GİBİ ŞEYLER YAZDIM UZUN UZUN)
- Sevgilim var

zamanında yaşadığım bir tecrübeden benden soğumaması için şunları yazdım:

+ ha peki özür dilerim
- Saçmalama önemli değil
+ umarım soğumazsın benden
+ Bunlar yaşanmadı :D arkadaşız biz (Kalp bıraktı bu yazdığıma)
+ peki sevgilin olmasaydı ne cevap vericektin
- Arkadaşız arkadaşlık iyidir arkadaş kalalım diyecektim

ümitliydim ve kendinden yaşça büyük bir sevgilisi var

EK OLARAK: kızın babası yok ve bu yüzden içki ve sigara kullanıyor geceleri dışarı çıkıyor eğer bu kız kabul etseydi yine olamazdık çünkü her gece dışarı çıkamam ve derslerini pek fazla önemsemiyor ancak benim çalışmam lazım erkek arkadaşlarına bebeğim aşkım v.b gibi cümleler kullanıyor...

Asla sevgili olamayacağımızı bile bile hala bu kıza bağlıyım ne yapacağım bende bilmiyorum...

Credits
1,445
nehir iki mq bak kerdesim benim uniye hazırlwndgm sene 12 sinifta bende boyle bi kizla konustum benim birwz daha fsrkliydi surekli seni seviyorum felan diyordu bende instasi vardi harbidende diyer erkeklere trip atarken bana yavsiyordu ama kardesim ben bu kizi biraktm alkol sigari kullaniyordu seninki gibi bu benim icin sorun deil tabi ama girdigi ortamlarda dolayi skntiydi beni cok yordugu icin biraktm cok mutluyum iyiki bırakmışım diyorum beni dinle eğer seviyorsan bile baska işler ile meşgul ol birkaç aya unutursun onun ilgili heraeyi sil icinde hep bi umut olacak öldür onu bi kardes tavsiyeso benden sana

DarksoN

Beyaz Takkeli
majorrr
Credits
285
Boşver gitsin unutursun sonra. Sonrada geçmişe baktınmı bir anın olur tuhaf bir his olur. Birde o hissi bende yaşadım kötü birşey gibi gözüksede bence ona bağlılığını gösterir buda iyi bişe ama zararıda var 2 ayran iç iyi gelir "denendi".

Kaisareia 

Düzenli Ordu
cracker
Credits
13,251
Kız her zaman bulunur ama şuan ki zamanın asla bulunmaz oku iş adamı ol. Kız her türlü yolunu bulur yani biri ile evlenir hayatını kurtarır ama erkek için öyle olmuyor o yüzden önce sen kendini kurtar...

Credits
0
Sevdiğim bir kız var aslında onu sevdiğimi 1-2 gün önce farkettim o günün gecesindede saat 2:00 gibi mesaj attım sevgilisi olduğunu bilmiyordum uzun uzun yazdım

(+ BEN) (- O)

+ sana karşı birşeyler hissediyorum (GİBİ ŞEYLER YAZDIM UZUN UZUN)
- Sevgilim var

zamanında yaşadığım bir tecrübeden benden soğumaması için şunları yazdım:

+ ha peki özür dilerim
- Saçmalama önemli değil
+ umarım soğumazsın benden
+ Bunlar yaşanmadı :D arkadaşız biz (Kalp bıraktı bu yazdığıma)
+ peki sevgilin olmasaydı ne cevap vericektin
- Arkadaşız arkadaşlık iyidir arkadaş kalalım diyecektim

ümitliydim ve kendinden yaşça büyük bir sevgilisi var

EK OLARAK: kızın babası yok ve bu yüzden içki ve sigara kullanıyor geceleri dışarı çıkıyor eğer bu kız kabul etseydi yine olamazdık çünkü her gece dışarı çıkamam ve derslerini pek fazla önemsemiyor ancak benim çalışmam lazım erkek arkadaşlarına bebeğim aşkım v.b gibi cümleler kullanıyor...

Asla sevgili olamayacağımızı bile bile hala bu kıza bağlıyım ne yapacağım bende bilmiyorum...
tesekkurler

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar